Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Ужасен сън с погребение

Ужасен сън с погребение

  • 04.01.18 12:00#1djeridjeriНовакРегистрация: 04.01.18Град: -Отговори: 3Ужасен сън с погребениеЗдравейте много искам да разбера какво означава съня ми ако някой настина има някаква представа нека ми помогне.

    Сънувам че съм на погребение на бебе, не виждам бебе то, не знам как е починало, нито какъв пол е. Знам че бебето е на мой приятел който всъщност реално почина април 2017 и в съня ми разбирам че точно преди да умре жена му е забременяла, а той в живота нямаше жена или приятелка.

    Отивам в къщата в която ходих когато почина моят приятел (изглеждаще различно, но знаех че съм там) не смея да вляза да погледна, седях отвън и си мислех ех първо той сега и детето му. Това е като цяло, дано някой знае какво трябва да значи това, Благодая предварително !
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.01.18 03:54#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Ужасен сън с погребениеСмятам, че твоят приятели се е преродил, но нещо се е случило. Много е неясно - той беше ли някъде там, каза ли ти някой нещо, да не иска помощ?ОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.18 11:29#3djeridjeriНовакРегистрация: 04.01.18Град: -Отговори: 3от: Ужасен сън с погребениеНе няма го той е починал и в реалността и в съня ми знам че е починалОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.18 11:33#4djeridjeriНовакРегистрация: 04.01.18Град: -Отговори: 3от: Ужасен сън с погребениеЕдинствения човек който помня и с когото разговарям е свекърва ми , която не знам защо е с мен , тя не го познава . На нея това и е болна тема понеже е загубила бебе в 7-я месец , и тя е с мен в съня ми и влиза да види бебето и естествено излиза разстроена , и аз и се карам защото е влязла след като знае, че ще и стане гадно и й е болна тема . Това е единствения ми разговор и единственото лице което помня .ОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.18 11:34#5djeridjeriНовакРегистрация: 04.01.18Град: -Отговори: 3от: Ужасен сън с погребениеИскам да знам този сън свързан ли е по някакъв начин с мен и моя живот или някой близък , трябва ли да се притеснявам ?ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest