Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах врачка, какво означава?

Сънувах врачка, какво означава?

  • 27.12.17 12:00#1ЯгодаЯгодаНовакРегистрация: 23.04.12Град: -Отговори: 1Сънувах врачка, какво означава?Снощи сънувах една гледачка, попитах я дали скоро ще си намеря работа, тя ми отвърна : ''Не няма, но с бъдещия си съпруг ще за почнете собствен бизнес, но. . . ( тук спря да говори), ти не го познаваш още, нали? '', аз и отвърнах с ''да, не го познавам''. После ми каза да се обърна с гръб към нея, да си сложа ръцете на колената, каза ми една молитва. . . , не я запомних, нещо от рода беше да я пазят, здраве, не я запомних, после  си тръгнах.

    Какво може да означава този сън? Възможно ли е да се сбъдне. . .
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.12.17 03:44#2Потребител#201595Потребител#201595НовакРегистрация: 18.11.17Град: -Отговори: 4от: Сънувах врачка, какво означава?Означава едно много важно нещо, дете объркано. Че е време да спрете да ползвате N - брой профили и да превръщате един сайт, който би могъл да бъде сериозен в уродлив свят на детски фантазии. Писна ми да гледам шизофреничния ви синтаксис с трите точки в над 90% от публикациите. С това, че администраторите (вероятно само един) се правят на луди си правят мечешка услуга на самите тях.ОтговорОтговор с цитат
  • 03.01.18 04:58#3Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Сънувах врачка, какво означава?Ами то днес масово пишем с три точки накрая, не разбирам какъв е проблемът. Та - гледачката може и да ти е казала истината. Изобщо сънищата за ясновидство са свързани с много неблагоприятни обстоятелства в работата и семейния живот. Освен това ще се опитваш да лъжеш и шмекеруваш.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest