Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах покойната ми баба изнасилена

Сънувах покойната ми баба изнасилена

  • 17.12.17 12:00#1МарияМарияНовакРегистрация: 18.04.11Град: -Отговори: -Сънувах покойната ми баба изнасиленаСънувах как отивам да видя вече починалата ми баба в нейната къща. Когато отворих вратата я видях наведена и подпряна на масата права и плачеше. Разказа ми с ужас, че са я изнасилили и много плачеше, беше огорчена и ужасена как се прибирала от някъде и момчета в една кола са я спряли и после са й бипнали с колата като за извинение за ужаса, който са й причинили. Тя ми разказа как й течало кръв как я боляли и краката и после се събудих. Как да си го разтълкувам, моля ви помогнете!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.01.18 04:55#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Сънувах покойната ми баба изнасиленаУжас. Значи - в последно време все повече хора сънуват такива неща, заради многото случаи, които се дават по телевизията. Дори да смятате, че не ви влияе, подсъзнанието запаметява ужасните новини и ги проектира в сънищата си. Съновникът казва, че подобен сън означава притеснения за нещо маловажно.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest