Sanovnik.bg»Форум»Лично Творчество»Вампира, моят най-добър приятел Част 2 - (Истината)

Вампира, моят най-добър приятел Част 2 - (Истината)

  • 26.11.17 12:00#1NadqNadqНовакРегистрация: 24.10.17Град: СофияОтговори: 1Вампира, моят най-добър приятел Част 2 - (Истината)Побягнах колкото можеше по бързо. Вече бях на 1 пресечка от баба, спрях да си отдъхна, беше лоша идея. Точно когато спрях нещо ме хвана, обърнах се и видях еди от забатите, тои беше твърде силен за да му се опълча. -Дръж я здраво. -Елена. -Значи ти си Ема? -Да. Къде е Итън, какво направи с него? -Той е добре, мисля. -Как така мислиш, какво искаш от мен? -Много неща, и едно е да те убия, не се тревожи ще го направя бързо, и безболезнено. -Итън къде си? -Той няма да ти помогне. -Не съм сигурен. -Итън. -Ти си жив, но как е възможно аз те убих? -Няма значение, освободи Ема! -Никъкъв шанс. -Тогава ще трябва да се бием. -Ти си слаб нямаш шанс. -Не мисля така. Започна битка между Итън и Елена. Битката беше дълга, личеше си, че Итън се уморяваше. Трябваше да направя нещо, зато започнах да се боря, ритнах го между лопатките, той ме пусна, аз побягнах, вече вях в къщата на баба ми, тя ми разказа всичко, аз се прибрах много бързо. Вече беше 20ч Итан се върна. -Итън какво стана? -Побдих я, мъртва е. Обичах я. -О Итън. -Но сега имам мисия, да те пазя. -Итън, защо го правиш? -Ами аз имам огромното желание да те защитавам. -Не е нужно. -И докато умреш аз ще те пазя. Прегърнах го, това беше най-милото нещо което някои ми е казвал. една сълза потече, а той я избърса. Грешах за вампирите, някой са толкова мили и нежни, а някои толкова безмилостни, но Итан може да бъде и от двата вида. Не знам какво да чубствам към него, но знам нещо каквото и да стане той ще бъде моят най-добър приятел за винагй.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest