Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Какво означава сънят ми?

Какво означава сънят ми?

  • 05.11.17 02:26#1Потребител#200840Потребител#200840НовакРегистрация: 05.11.17Град: -Отговори: 1Какво означава сънят ми?В сряда срещу четвъртък сънувах сън, който ми се иска да бъде изтълкуван.
    Стоях на високото, в малкия училищен двор на нашето училище /в действителност, аз по професия съм учител/. Всичко отдолу нагоре до мен беше залято с вода, синя, морска, пенлива, хубава... Изведнъж водата започна да се оттегля и аз тръгнах по нея, исках да мина по един ръб, до мен един от двамата ученици извика: "Госпожо!" ,рисковано се олюлях и аз се задържах и му благодарих с думите: "Благодаря ти, 3-ти път ми спасяваш живота" или нещо такова... Нямаше и помен вече от водата. Виждах, че долу на асфалта до голямата сграда на училището танцуват народни хора, отидох и се включих зад тях и изиграх вярно една комбинация от стъпки... Бях доволна ... Това помня! Благодаря Ви!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.11.17 04:47#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Какво означава сънят ми?Ако не практикувате по професията си - трябва да започнете. Пресъхването не е на хубаво. Народните танци вещаят среща със забавни хора и много забавления.ОтговорОтговор с цитат
  • 11.11.17 04:21#3Потребител#200840Потребител#200840НовакРегистрация: 05.11.17Град: -Отговори: 1от: Какво означава сънят ми?Благодаря!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest