Sanovnik.bg»Форум»Ясновидство и Предсказания»Какво мислите за Регресията?

Какво мислите за Регресията?

  • 01.10.17 11:16#1beutybeutyНовакРегистрация: 01.01.11Град: -Отговори: 9Какво мислите за Регресията?Здравейте,
    преди време научих за процеса регресия, доста изчетох и всъщност бях практикувала подобно нещо тъй като ходех на йога и там медитирахме.

    Та реших все пак да отида на истинска регресия, но уви не останах особено впечатлена, истината е, че не успях да видя почти нищо, а това което "смятам", че видях, е несъществуващо според мен.

    Искам да попитам хората тук какво мислите за регресията?

    ПП: нека пишат САМО хора които имат отношение към темата и знаят за какво иде реч!

    Благодаря
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.10.17 10:45#2БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102от: Какво мислите за Регресията?Не знам дали това,което видях е истина,но една жена ми се яви в началото,като образ,като от очите й излизаха ярки светлини.
    След това се видях,като Английски аристократ с рижава коса и сини очи.Годината беше до колкото усетих 1710+ или 18ти век по време на началото на Английската революция.
    Според мен света не е само Цифри,Коли,Сметки за ток и работа,а има повече отколкото предполагаме,но от нас зависи,дали ще направим нещо.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.10.17 08:22#3beutybeutyНовакРегистрация: 01.01.11Град: -Отговори: 9от: Какво мислите за Регресията?Здравейте,
    Аз също не мисля че светът е само пари, коли и материални неща. Става въпрос че човешкият мозък е способен когато е под стрес да си измисли факти. Нашите проблеми и емоции се проектират в образи които може да не а съществувало никога! Ето това няма как да разберем! Кое е истина и кое е просто проекция..........Помисли ли върху това?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.10.17 12:51#4БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102от: Какво мислите за Регресията?По тази логика излиза,че всичко е една симулация.
    Матрицата е добър пример за това.

    Ако мозъкът решава какво ние виждаме и какво не,би трябвало ние да го контролираме
    и сами да решаваме,какво да виждаме и какво не.Но в същото време,Вие споменахте:Когато е под напрежение.
    Следователно за всички хора си има един стандарт на нормалност,която природата му е дала.Всички отклонения от типа
    на шизофрения,аутизъм,ясновидство са експерименти на природата,начини да види,кое ще процъфти и кое не.Кое
    ще оцелее и кое не.Поне аз така го виждам.

    А когато не сме под напрежение всичко е наред,до колкото Ви разбрах."На страха очите са големи" е хубава поговорка за този случай.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.10.17 04:47#5beutybeutyНовакРегистрация: 01.01.11Град: -Отговори: 9от: Какво мислите за Регресията?Здравейте,
    Доста изкривявате думите ми, когато мозъкът е под напрежение не значи шизофрения, мания или някаква лудост, а по скоро живеем в напрегнат свят, където ежедневието ни е напрегнато-трафик, работа, задачи и т.н.
    Колкото до това дали мозъкът си измисля образи и картини-ДА възможно е и е доказано в медицинските среди че ние не ползваме дори 20%от неговите възможности това е най-неизучената, най-невероятната и най-необятна област на човешката анатомия. Ако вземете медицински учебник и стигнете до темите за мозък на всеки ред пише: не е изяснена точната функция на тази и тази част......
    А само глупак не би се съмнявал (поне според мен) все пак Декарт е казал: Мисля следователно съществувам!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.11.17 07:35#6БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102от: Какво мислите за Регресията?Ако не се лъжа един известен уфолог Карл Сейгън или друг , не помня кой точно беше казал,че : Човек всичко,което има способността да фантазира следователно може да бъде осъществено.

    Може да звучи малко невъзможно,но също така и стъпването на Луната беше невъзможно.

    Не можем да осъществим всички наши фантазии,мисли и прочие, било то от недостатъчно развитие на технология или еволюционен стадий на нашия мозък,който да ни го позволява.

    Четох също така статия,че човек е успял да впрегне по-голяма енергия от мозъка си в обект(телекинеза),но и съответно е умрял
    много по-млад,около 30+ беше мисля.че.

    Донякъде Ви изкривявам думите,да,така е но не го правя с цел обида,просто ми харесва да го правя и провокира хората и се зараждат интересни спорове,диалози и т.н.,а това за мен е деликатес.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest