Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Как да тълкувам сън с бонбони и мрачна пустота?

Как да тълкувам сън с бонбони и мрачна пустота?

  • 19.08.17 10:55#1Потребител#196629Потребител#196629НовакРегистрация: 19.08.17Град: -Отговори: -Как да тълкувам сън с бонбони и мрачна пустота?Здравейте,

    Последният сън, който сънувах ме притесни.

    Изпървом се намирах на място с много хора, нещо като пазар, май бях с вуйчо си, вуйна си и братовчедите (с които не сме близки в реалността, но и в съня не бяха от значение за мен) и се редях да си купя бонбони, но така и не успях, тъй като продавача беше недружелюбен и не искаше да ми даде пликче да си го пълня сама, което ме ядоса и отминах, продължих си по пътя...

    Тук може би се разбудих за момент или пък сънувах, че се разбуждам и си казах "не, не, сега ще продължи съня, трябва да продължи, спокойно, ето, заспиваш пак и пак сме там....." ... и да, бях отново там, продължавах да вървя уж по същия асфалтиран път но свърнах след две малки скали от двете страни на пътя и вече пред мен имаше поле, пак от двете страни на пътя, абсолютно обезлюдено, никакъв човек, никакво животно, нищо.

    Полето бе покрито със съвсем ниска много тъмно зелена трева, която може би виждах така защото като че ли бе на смрачаване, а и съня не беше от тези с ярките цветове и ясни форми...

    Благодаря на тези, които ще се отзоват с тълкувание
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest