Sanovnik.bg»Форум»Паранормални явления и способности»Един и същи сън при двама души

Един и същи сън при двама души

  • 19.05.11 10:03#1IvaIvaНовакРегистрация: 19.05.11Град: ВарнаОтговори: -Един и същи сън при двама душиВеднъж сънувах един сън от средата до края или поне не съм запомнила началото. Беше много странен и засяга мен и една от най-добрите ми приятелки. На сутринта веднага и звъннах. Тя също каза, че има да ми разказва сън, но пък тя не помнила края (или просто се била събудила преди да е свършил). Тя първа разказа съня си и се оказа, се че двете половини от сънищата ни съвпадат. На вас случвало ли ви се е?? Много е странно.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.07.11 11:47#2simonasimonaНовакРегистрация: 04.07.11Град: ВарнаОтговори: 8от: Един и същи сън при двама душиНа мен ми се е случвало аз и моя приятелка да сънуваме един и същ сън, но и двете го помнихме. Когато на сутринта си ги разказахме се оказа, че са еднакви. Но и до сега не съм разбрала какво означат.ОтговорОтговор с цитат
  • 19.08.11 01:28#3Надежда БорисоваНадежда БорисоваНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 1от: Един и същи сън при двама душиНа мене същото ми се случи 2 пъти. Единият беше много фрапиращ, когато татко почина с братвчедка ми го сънувавахме и двете едно и също. И бяхме и двете в съня и аз не мога да го опиша, а така искам да си го обясня. :cry: ОтговорОтговор с цитат
  • 17.06.12 02:14#4АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Един и същи сън при двама душиМоже да развивате телепатични способности!!!! ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest