Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Брутален кошмар! Помогнете ми да го разтълкувам!

Брутален кошмар! Помогнете ми да го разтълкувам!

  • 25.04.17 10:22#1DenisDenisНовакРегистрация: 25.04.17Град: -Отговори: -Брутален кошмар! Помогнете ми да го разтълкувам!Здравейте, сънувах кошмар, опитах се да намеря значението в интернет, но се оказа че може да значи няколко неща, които просто не мога да свържа... Надявам се някой да може да ми помогне!

    Стоим трима в асансьор, аз до вратата, до мен приятел и до него непознат. Както асансьора си се качва нагоре, усетихме че спряхме да се движим, докато моторите все още работеха. Трябваше да направим нещо. Аз задържах копчето за отваряне на вратата и като по чудо се отвори! Съответно хукнахме навън, аз се измъкнах, приятелят ми също, но непознатия човек се заклещи. Опитахме се да го измъкнем, но асансьора тръгна надолу. Човекът падна и приятеля ми брутално остана без крак!

    Колкото пъти и да съм сънувал, никога сънищата не са били толкова ясни и кървави!

    Четох какво може да значи и сравнявайки различните елементи се оказа че може да очаквам беда и успех.

    Много съм объркан и потресен! Работя всеки ден по нови строежи, ползвам асансьори постоянно. Работим по покриви, скелета и всякакви опасни места! Има и голяма вероятност да ме повишат.

    Силно моля някой запознат, да ми помогне да изтълкувам този кошмар!
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest