Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Продължаващ цяла нощ сън

Продължаващ цяла нощ сън

  • 14.05.11 12:07#1Ani IvanovaAni IvanovaНовакРегистрация: 12.05.11Град: -Отговори: 2Продължаващ цяла нощ сънЗдравейте,незнам какво точно е това никога преди не ми се е случвало и не съм чувала на някой да му се случва до сега, но напоследък често ми се е случва например да сънувам нещо и точно когато нещо ще се случи да се събудя..Но след това като заспя сънят ми продалжава точно от там до където е стигнал..Един път дори ми се случи един сън да го сънувам цяла нощ..През нощта съм се събуждала поне 5 пъти и сънят ми продалжаваше точно от там до където е стигнал..

    Случвало ли ви се е подобно нещо и дали може да означава нещо..?!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.05.11 01:14#2AdminAdminАдминистраторРегистрация: 04.10.08Град: -Отговори: 10от: Продължаващ цяла нощ сънТова са така наречените пророчески сънища, които искат да ти кажат нещо, но трябва сама да си го разтълкуваш или да споделиш във форума. ps: ОтговорОтговор с цитат
  • 18.05.11 07:35#3ЕмилиянЕмилиянНовакРегистрация: 17.04.11Град: КомощицаОтговори: 2от: Продължаващ цяла нощ сънНе, че съня ти продължава цяла нощ, човек сънува максимум 5 минути, а сънят ти се е струвало, че е много дълък защото въображението ти работи много. Въображението отговаря и на продължението на съня ти. А ако си сънувал/а и не помниш съня си, това не означава, че си сънувала, а просто не помниш съня си, защото мозъкът ти почива и се приготвя за следващия ден.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest