Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Не можех да спра газовия котлон

Не можех да спра газовия котлон

  • 05.05.11 08:22#1Irina DimitrovaIrina DimitrovaНовакРегистрация: 27.12.10Град: -Отговори: 2Не можех да спра газовия котлонСънувах, че дъщеря ми е пуснала газовия котлон да затопли нещо но после взе да вика Мамо, не мога да спра газта! После и казах да излезе от кухнята и аз се опитвах да спра газта, но не можех.

    Започнах да се замайвам и да чувствам сънливост и се уплаших, че ще се задуша. След това видях двете ми котки да лежат на пода упоени и ги извадих от кухнята. Не можех да спра газта копчето не работеше и взе да излиза по-силно. Тогава се уплаших и излязох и аз от кухнята и затворих вратата.

    Аз много вярвам, че сънищата означават нещо, ако може някой да разтълкува, благодаря!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.05.11 05:56#2аяаяНовакРегистрация: 07.05.11Град: -Отговори: 1от: Не можех да спра газовия котлонВключен и нажежен котлон, ако сънуваш, предстои ти тежък разговор, спор или кавга с някой от роднините ти. Сънуваш ли котлон, предстои ти отчуждение от приятел или партньор. Дано ти помогнах.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.05.11 08:56#3Irina DimitrovaIrina DimitrovaНовакРегистрация: 27.12.10Град: -Отговори: 2от: Не можех да спра газовия котлонБлагодаря ти за отговора. Оказа се, че този сън ми помогна да избегна много, ама много голям проблем. Това го разбрах снощи вечерта, не че се е разрешил изцяло проблема, но поне избегнах големи усложнения. Благодаря и слава на Бога.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest