Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Много-ми е важно да разбера този сън какво означава!

Много-ми е важно да разбера този сън какво означава!

  • 05.05.11 10:12#1iankoiankoНовакРегистрация: 05.05.11Град: -Отговори: -Много-ми е важно да разбера този сън какво означава!Здравейте, аз съм момче на 20г. и преди 1 година излизах с едно момиче и бях много влюбен в нея, накрая обаче се разделихме и тази нощ сънувах един сън който немога да го разтълкувам

    ето и съня:
    Седя си аз в къщи изведнъж идва тя отиде до тоалетната върна се, дойде при мен и почна да ме гледа и аз почнах да се шегувам че е надебеляла

    Тя ми иска 20 лв (незнам и аз защо) аз и казах че нямам, дал съм ги на един наш общ познат, тя тогава почна да ми се гали и да ме целува ама аз и се дърпах попита ме дали ще ми ги върне аз казах че сигурно ще ми върне 30 лв... и г/д това помня от целия сън.

    Моля ви не ми се смейте, нека ако някой знае как да го разтълкува съня да пише.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.05.11 09:43#2МаяМаяНовакРегистрация: 04.03.11Град: -Отговори: 5от: Много-ми е важно да разбера този сън какво означава!Ще се скарате. Парите означават думи. Ще спорите за нещо, което най-вероятно ще стигне до раздяла.ОтговорОтговор с цитат
  • 09.05.11 06:32#3мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Много-ми е важно да разбера този сън какво означава!Явно още ни си я забравил дори да си го мислиш, че е така подсъзнателото ти мислене е съвсем друго, така че не му мисли чак толкоз. Също съм съгласна с момчето по долу, че парите са думи просто не му отдавай толкоз време на този сън, нищо особено. Успех.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest