Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Кървавата Мери ми е душевната сестра. Как да я призова

Кървавата Мери ми е душевната сестра. Как да я призова

  • 14.11.16 12:00#1Desito K. ZagorchevaDesito K. ZagorchevaНовакРегистрация: 25.06.16Град: СопотОтговори: -Кървавата Мери ми е душевната сестра. Как да я призоваЗдравейте аз съм Десислава и искам да споделя нещо. От няколко пъти се опитвам да призова Кървавата Мери тъй като тя ми е душевната сестра и я обичам но тя не се появява кажете ми какво да правя. Помогнете.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.11.16 09:55#2Потребител#180251Потребител#180251НовакРегистрация: 27.11.16Град: Слана бараОтговори: 1от: Кървавата Мери ми е душевната сестра. Как да я призоваНе ти препоръчвам да я викаш, защото не са малко случаите на умрели, получили инфаркт заради призоваването ѝ. Ако искаш ми пиши на имейл адрес, за да ме питаш нещо. Имейла ми е dimi0152@abv.bg и съм викал Мери, но все пак след това цели 2 месеца сънувах кошмари и пророчески лоши сънища. Затова недей да я викаш . На мен ми се размина смъртта, но все пак...не бих рискувал отново да я повикам.ОтговорОтговор с цитат
  • 03.06.17 09:13#3ТайнаТайнаНовакРегистрация: 01.06.17Град: -Отговори: 3от: Кървавата Мери ми е душевната сестра. Как да я призоваТи няма да призовеш кървавата Мери,а демон.
    И не разбирам защо ти е да го правиш след като виждаш последиците от това...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.04.18 09:36#4NezabravkaNezabravkaНовакРегистрация: 13.10.16Град: -Отговори: 7от: Кървавата Мери ми е душевната сестра. Как да я призоваНаистина е демон. И е много страшен като всеки демон. Иска смъртта на човека и се отзовава на повика, за да прибере човека при себе си.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest