Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»Жал ми е за всички ...

Жал ми е за всички ...

  • 14.10.16 12:00#1twix15twix15НовакРегистрация: 16.08.15Град: ДжуровоОтговори: -Жал ми е за всички ...Здравейте от няколко седмици насам като видя някой човек който го е закъсал или някое малко момче или момиче без родител и темподобни неща дори за най-малкото нещо ми е жал и се натъжавам не знам на какво се дължи това момче съм не съм педал ! Но ме мъчи това много когато тръгна да излизам ми е гадно че някога наще ще починат и не съм прекарал достатъчно време със тях от скоро е така и е много тегаво помагайте. . .
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.10.16 10:50#2БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102от: Жал ми е за всички ...Споко,нормално е.Преди,като гледах филми с тъжен край или такива в които мъжът губи жената и обратно,тъжни сцени,като цяло,но след 8ми клас сякаш вече дори само от филми ми е някак мъчно,като го гледам.

    Просто ако преди си бил с 1 характер и намереният относно тези неща,значи сега е възможно да стане обратното,да ти се отключи част от характера(както аз го наричам).

    Така че спокс.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.10.16 04:54#3Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Жал ми е за всички ...Хормоните бушуват, всичко е нормално. Това, да си жалостив, не е негативно качество. Ако в този жесток свят, в който живеем, има повече такива хора, всичко ще бъде много по-добре.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest