Sanovnik.bg»Форум»Религия»Вярвате ли в свръх естественото и защо, ако не- защо?

Вярвате ли в свръх естественото и защо, ако не- защо?

  • 24.04.11 05:34#1ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168Вярвате ли в свръх естественото и защо, ако не- защо? очаквам отговори
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.04.11 11:33#2ИвоИвоНовакРегистрация: 26.04.11Град: ДобринОтговори: 1от: Вярвате ли в свръх естественото и защо, ако не- защо? Честно казано, аз не знам в какво вярвам. Защото преди една година ходихме с майка ми и баща ми до Кръстова гора (в Родопите) и вечерта имаше литургия в църквата и странното беше, че над църквата беше пълно с облаци. Направо все едно е края на света, а на 20 метра където бяхме ние, небето беше чисто и пълно със звезди. Ако някой има обяснение, слушам ви. Мисля, че извънземните също са част от свръх естественото. Преди 4 години от училище ни закараха на екскурзия до Слънчев бряг. И както си седим в хотела на терасата, аз и още едно момче, изведнъж за около 2-3 сек. мина една светеща точка през небето и не беше толкова далеч. Когато се прибрах, търсех из целия интернет да е имало метеорен дъжд, но нямаше нищо такова. Майка каза, че е било самолет и един приятел каза: А, това са само онези, китайците. Те такива бързи неща правят вече, че.. Аз винаги съм си вярвал в такива неща. Влече ме това за Извънземните, Атлантида, Египет, и т.н гледал съм много документални филми и игрални за такива неща. paranormal activity, X-Files, SuperNatural и т.н. ОтговорОтговор с цитат
  • 26.04.11 02:57#3ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Вярвате ли в свръх естественото и защо, ако не- защо? И аз съм ги виждала тези неща и се колебая между две обяснения и още не съм сигурна в отговора. ОтговорОтговор с цитат
  • 26.04.11 03:17#4ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Вярвате ли в свръх естественото и защо, ако не- защо? Между другото, вероятността за движещ се самолет е реална, обаче аз като го гледах това и звездата се движеше на зиг-заг, самолетите не се движат така. Веднъж една звезда беше много ярка, стоеше неподвижно и си сменяше цвета, ту бяло, ту червено и накрая изчезна. ОтговорОтговор с цитат
  • 27.04.11 09:04#5Ели ГраменоваЕли ГраменоваНовакРегистрация: 00.00.00Град: СофияОтговори: 89от: Вярвате ли в свръх естественото и защо, ако не- защо? Аз вярвам, че света ни е изпълнен с чудеса, ние просто трябва да с иотворим очите, за да ги видим.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.04.11 01:19#6ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Вярвате ли в свръх естественото и защо, ако не- защо? А, според мен някои са слепци цял живот.ОтговорОтговор с цитат
  • 09.06.11 05:58#7ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Вярвате ли в свръх естественото и защо, ако не- защо? До торментор - извънземни по-хубаво да не идват, първо най-вероятно няма да са приспособени към условията тук, освен ако не са от много сходна на нашата планета земя.
    Освен това, един вирус тук може да убие човек - но поне имаме лекарства, а нещо изцяло непознато, не се знае ? Хич да ги няма.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.06.11 01:50#8ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Вярвате ли в свръх естественото и защо, ако не- защо? Освен това искам да ти кажа, че на Кръстова гора литургията май, която се чете е разпятието на кръста - така, че има логика в лошото време, и аз го видях това. ОтговорОтговор с цитат
  • 30.06.11 02:00#9ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Вярвате ли в свръх естественото и защо, ако не- защо? Не забравяй, че на Кръстова гора от десетки - може и над сто години се намира част от божият кръст. ОтговорОтговор с цитат
  • 22.02.13 11:09#10ivanivanНовакРегистрация: 22.02.13Град: СофияОтговори: 3от: Вярвате ли в свръх естественото и защо, ако не- защо? TVA SI E TAKA RAZBIRA SE TO ZA TVA STAVAT I TOLKOVA 4UDESA TAMОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest