Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Как да си видя своя ангел пазител

Как да си видя своя ангел пазител

  • 29.06.16 12:00#1MonikaMonikaНовакРегистрация: 13.06.16Град: РусеОтговори: 1Как да си видя своя ангел пазителЗдравейте от много отдавна искам да видя своят ангел пазител Но не мога а толкова много искам да
    го видя някой знае ли как да си видя своя ангел пазител Ритуали ли се правят ? или с молитви
    може ли някой да ми каже? Благодаря Предварително
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.06.16 05:08#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Как да си видя своя ангел пазителА ти от къде си сигурен, че ангели съществуват? Или ангели пазители?ОтговорОтговор с цитат
  • 29.06.16 11:06#3mariamariaНовакРегистрация: 21.01.13Град: Голяма долинаОтговори: 39от: Как да си видя своя ангел пазителАнгелите имат много по важни задачи от колкото да се занимават с подобни желания. Иначе и аз искам да видя ангела си но знам,че не съм достойна и престанах да искам това. Не прави ритуали защото може да отвориш портал и всякакви гадости да минават недай си боже те обладае нещо може до живот да си патиш. Бъди разумна и знай,че всички ангели са красиви и добри и ни обичат много и са много тъжни и много плачат когато ние плачем и сме тъжни. ОтговорОтговор с цитат
  • 17.10.17 05:36#4Потребител#199486Потребител#199486НовакРегистрация: 13.10.17Град: ВарнаОтговори: 1от: Как да си видя своя ангел пазителЗа да виждаш духовни същества първо трябва да си отвориш 3тото око,но не ти го препоръчвам защото ще виждаш и други работи които не са толкова приятни като Ангелите и може да не издържиш психически.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest