Sanovnik.bg»Форум»Психология и Психотерапия»Говоря си сама с огледалото! Защо?

Говоря си сама с огледалото! Защо?

  • 24.05.16 05:20#1АнонимнатаАнонимнатаНовакРегистрация: 24.05.16Град: ВарнаОтговори: 1Говоря си сама с огледалото! Защо?От 2-3 год. си говоря с огледалото в моята стая...
    Имам чувството, че ако не го правя, нещо лошо ще се случи.
    Когато влизам в стаята си и отивам да взема нещо (примерно) ако не погледна огледалото и не кажа нещо ме обзема страх и веднага се връщам и го правя...

    Това се случва постоянно. Често ми се привиждат сенки и чувам звуци които не мога да си обясня... Говорила съм с най-добрата ми приятелка за това но тя дори не може да ме разбере.


    Не знам какво става ??? Ако на някой му се случва нещо подобно нека сподели, или просто ми дайте съвети.
    Благодаря предварително
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.05.16 03:43#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Говоря си сама с огледалото! Защо?Мисля, че имаш фобия, изградена в детството от страшни разкази/филми/истории, свързани с огледалото. Ако не можеш сам/сама да се отърсиш от състоянието, може да отидеш да ти леят куршум - много помага.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.05.16 09:20#3АнонимнатаАнонимнатаНовакРегистрация: 24.05.16Град: ВарнаОтговори: 1от: Говоря си сама с огледалото! Защо?Мерси ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest