Кажете ми какво става?

  • 15.04.16 11:11#1Zaicho666Zaicho666НовакРегистрация: 09.04.16Град: -Отговори: 6Кажете ми какво става?imgЗдравеите!Искам са кподеля за една моя случка и ми кажете какво да направя. Такааа...имам чувството че някои ме набкудава случи се днес ами седях си във хола и се започна като видях една сянка в коридора беше черна и голяма излизаше от детската стая на мен и сестра ми ами стеснах се ужасно много след това реших да си пусна малко музика за да се разведря ами пуснах си на телевизора вув YouTube някви песни на bts и got7 и ами не избирах песните а те сами се сменяха и ами изведнъж ми се доспа спрях на палза клипа дори не обърнах внимание на песента и полегнах малко... станах и реших да пина вода и да се върна да послушам още музика.... тъй като е на кореиски си бях пуснала субтитрите и ами пуснах клипа и странното беше че отдолу имаше изречения като ,,i know it's all-аз знам че това е всичко" ами и различни др плашещи неща ако някой го интересува ще ги напиша .....

    и питах със силен глас ,,какво правиш тук, махай се не ме е страх и ако не се махнеш ще стане лошо" не очаквах отговор но продължих да гледам клипа и изведнъж спрях на пауза и пишеше ,,Don't waisting your time, what you gona do- спри да си губиш времети, КАКВО ЩЕ НАПРАВИШ". Стреснах се адски много и почнах да казвам че не ме е страх защото знам че духовете или по-точно демоните маи се хранят със страха на хората. И реших да видя какво др ще ми каже и следващото беше ,,let's start talking -нека да си пиговорим или да започнем да си говорим" и ами аз се съгласих но нищо не стана и в един момент се сетих че трябва да си мия главата и на път за банята видях че на пода в коридира до входната врата имаше една гумичка която слагаме на вратата да не се дере гардероба и ами тя беше паднала а няма как сама да е паднала 99% невъзможно, а не я видях пурвия път след това видях др паднали неща......и странното беше че преди вс това си пеех една песен у която пуснах телевизора имаше точно тази дума която аз бях казала току- що и то изписана ("BEFORE)..СЪЖЕЛЯВАМ че не съм писала правилно но нямах време..и аз съм на 14 ..моля ви помогнете
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.04.16 04:56#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Кажете ми какво става?Извинявай много, но именно защото си на 14, трябва да си се научила да пишеш грамотно и да преценяваш ситуациите, в които попадаш. Виждам, че нямаш какво особен да правиш и се вкарваш в някакви страшни филми и си измисляш, че телевизора ти говори на корейски. В това няма нищо лошо, щом те забавлява. Това че четеш някакви случайни фрази и си мислиш, че са предназначени за теб, си е твой проблем. Прочети някоя книга.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.04.16 10:49#3Zaicho666Zaicho666НовакРегистрация: 09.04.16Град: -Отговори: 6от: Кажете ми какво става?Твое мнение....и мерси за "помощта" ...другия път гледай да кажеш нещо полезно, а не само да спамиш...Всичко най-хубаво!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest