Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Счупени ангели

Счупени ангели

  • 13.04.11 12:26#1христинахристинаНовакРегистрация: 13.04.11Град: -Отговори: -Счупени ангелиЗдравейте. Тази нощ /13.04.2011г/ сънувах, че съм при починалата ми приятелка, за първи път не я видях. Носех и статуи от ангели и когато ги сложех /не мога да опиша на какво място бях и къде слагах тези ангели/ телата на ангелите се чупеха мигновено, оставаха здрави само крилете на ангелите и не падаха, а оставаха на същото положение, все едно ангелът беше здрав, това се повтори около три пъти.

    След това полетях аз, летях около къщата на баба ми, постоях малко там и после отлетях, на някъде, помня как бях в небето и гледах от горе, беше толкова истинско. Знам, че този сън иска да ми каже нещо, защото моите сънища винаги ми подсказват, че нещо ще се случи. Но, сън като този сънувах за първи път и не знам как да го разтълкувам. Ако има хора, които разбират от тези неща, моля да ми помогнат.
    Всичко добро !
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.04.11 07:52#2wlinkwlinkНовакРегистрация: 29.04.11Град: -Отговори: 38от: Счупени ангелиТи си ангела, разбира се.

    Телата са изчезвали защото си ти. А с крилата после си летяла.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.01.20 07:42#3Потребител#246151Потребител#246151НовакРегистрация: 25.01.20Град: -Отговори: 1от: Счупени ангелиНе знам кое е най-странното това, че си го сънувал на едро ми и може би има връзка или ангелите които се чупят... В сайтът има съновник виж гоОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest