Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах момчето, което харесвам

Сънувах момчето, което харесвам

  • 11.04.11 06:24#1martina martina НовакРегистрация: 11.04.11Град: -Отговори: 1Сънувах момчето, което харесвам Бих искала да разбера какво означава моят сън.... от известно време харесвам едно момче. Но не го познавам :love: un: сънувам как се срещаме и си говорим, а в следващия момент сме в киното и той ме целува... после прекарваме доста хубав ден .. ходим на море и много се забавляваме.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.04.11 09:13#2dvfasdvfasНовакРегистрация: Град: МонтанаОтговори: 6от: Сънувах момчето, което харесвам Според мен си го сънувала, защото си си го втълпила в главата (момчето което харесваш). ps: ОтговорОтговор с цитат
  • 12.04.11 11:02#3Loveyou199Loveyou199НовакРегистрация: 25.03.11Град: -Отговори: 1от: Сънувах момчето, което харесвам Аз съм същата, ама при мен не е само за един ден, а всеки ден.ОтговорОтговор с цитат
  • 13.04.11 06:59#4martina martina НовакРегистрация: 11.04.11Град: -Отговори: 1от: Сънувах момчето, което харесвам И аз го сънувам почти всяка вечер, на се страхувам, че момчета, което е в сънищата ми е плод на моето въображение. Ако продължа да го сънувам, ще си изградя грешна преценка за него. Мога да се разочаровам от него в реалния живот.ОтговорОтговор с цитат
  • 13.04.11 08:58#5didto98didto98НовакРегистрация: 20.03.11Град: -Отговори: 1от: Сънувах момчето, което харесвам Аз постоянно сънувам момчето, което харесвам. От моя клас е, но не сме заедно. :cry: Имам публикуван сън, но никой не ми е коментирал своето мислене за него. ОтговорОтговор с цитат
  • 15.08.13 10:31#6anianiНовакРегистрация: 15.08.13Град: ПловдивОтговори: -от: Сънувах момчето, което харесвам напоследък сънувам момчето което харесвам, но вчера сънувах че той ме целуна какво значи това???ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest