Sanovnik.bg»Форум»Феномени и Загадки»Жена с черна и права коса се появи до мен

Жена с черна и права коса се появи до мен

  • 10.04.11 12:17#1nikinikiНовакРегистрация: 10.04.11Град: -Отговори: 1Жена с черна и права коса се появи до менЗдравейте. Преди няколко месеца ми се случи нещо много странно. Телефонът ми звънна, за да ставам за училище.

    Станах за да изключа алармата, a пред мен стоеше една жена с черна дълга и права коса, която почти закриваше очите и. Беше с нещо като бяла рокля или роба (не видях добре). После тя изчезна.

    Много се изплаших тогава.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.04.11 08:49#2nikinikiНовакРегистрация: 10.04.11Град: -Отговори: 1от: Жена с черна и права коса се появи до менБлагодаря. Дано да е това.ОтговорОтговор с цитат
  • 21.04.11 03:00#3GenadiDGenadiDНовакРегистрация: 09.01.11Град: -Отговори: 15от: Жена с черна и права коса се появи до менmaria :Може да си видяла твоя ангел хранител, когато в момента на събуждане ти е отворено третото око. И на мен ми се е случвало изведнъж да се събудя и да виждам неща, които ги няма, и в момента, в който се събудя напълно вече ги няма.Але, ангел пазител, дрън дрън. Той сигурно е сънувал и му се е сторило като реално нещо, аз що не виждам ? Аре, че по цяла нощ играя цс и то със заомбита и не ги сънувам, нито ми се превижда. Тука всеки е видял дух, ако влезе някой чужденец, ще си умре от смях.ОтговорОтговор с цитат
  • 11.06.11 05:05#4ionitaionitaНовакРегистрация: Град: -Отговори: 1от: Жена с черна и права коса се появи до менГенади, хайде първо да се научим да пишем грамотно и тогава да разсъждаваме, а? Да не мислиш, че си интересен с тези тъпи коментари ? Спокойно, можем да живеем и без тях.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.08.11 02:10#5I believeI believeНовакРегистрация: 25.08.11Град: -Отговори: 37от: Жена с черна и права коса се появи до менНа мен ми се е случвало, не мога да кажа, дали е нещо подобно или не, но като бях по-малка, не знам, може би 7-8 годишна. Помня, че се събудих, беше много неспокоен сън и се намирах по широчина на леглото. В началото бях просто сънена и не разбрах много какво става, но в следващия момент помня, че погледнах към вратата, а тя не се виждаше цялата от моя ъгъл, закриваше я гардераба и като погледнах имаше статуя - черна, половината беше скрита зад гардероба, другата половина беше подадена и се виждаше. Побърках се от страх, виках, но без глас, не знам как и защо.

    Разказах го на нашите, но разбира се никой не ми вярваше. Казаха, че е било само сън, а аз не мигнах повече след това и до ден днешен го помня. Случвали са ми се и други странни неща, които нямат рационално обяснение.

    Веднъж например, бях още в училище и през уикендите ходех винаги у леля ми, там бяха всичките ми приятели. Та прибрах се от училище в нас, нямаше никого, баба ми и дядо ми бяха отишли на селото им, майка и татко на работа, а сестра ми на училище и тя. Бях на 11-12 години. Помня, че влезнах за да си взема нещо за хапване, но като всяко дете и аз предпочитах сандвичите пред манджите, съответно дори не се доближих до котлона. Намерих бележка от майка ми какво да ям (манджата, която не докоснах ) и ми беше казала да не пускам кучето (имахме малко контериерче, което беше на втория етаж в къщата) и да заключа преди да отида в леля ми.

    Вечерта майка и татко дойдоха в леля ми и ми казаха, че когато дядо ми и баба ми са се върнали, намерили кучето вързано за синджира отвън. Също така лампите светели и някакъв боб в тенджера кипял на поразия. Аз им казах, че дори не съм докоснала котлона, защото нямаше какво да стопля, при положение, че си направих сандвич. Тогава се сетих за един момент, в който не обърнах внимание тогава, но когато си правих сандвич, бях с гръб към вратата, но по едно време чух как вратата леко се окрехва, обърнах се, но нямаше нищо и никой (поне видимо).

    И после се е случило всичко това. Само кучето знаеше как се е озовало там, кой го е изкарал и вързал. Той между другото щеше да се вхърли, ако беше непознат човек. Но дори и човек да е влизал, защо ще слага каквото и да било на котлона. Не знам, много неизвестни остнаха, не твърдя нищо, защото не знам какво реално се е случило, просто беше изключително странно.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.10.11 09:53#6силвиясилвияНовакРегистрация: Град: -Отговори: 1от: Жена с черна и права коса се появи до менИ на мен ми са се случвали необясними неща. Най-скорошната случка беше преди няколко дни. По принцип имам голям късмет във всичко(не, че се хваля)и много пъти съм чела за ангелите-пазители и че късмета на човек се дължи на тях. Но нещо ме учуди. Докато се пребирах с автобуса от училище и гледах Луната(прибирам се късно, защото съм втора смяна)се замислих как една от най-близките ми "приятелки" ме предаде по най-жестокият начин и това ме натъжи много. В същият момент се запитах дали, ако има ангели-хранители и при тях има такива предателства и дали и те са в състояние да изоставят човека, който им се е доверил ? И отнесена в мислите си забелязах, че облаците, които баха осветени от Луната са приели някаква форма. Загледах се и удивих от това, че те приличат на силует на ангел. Гледах и не вярвах на очите си.Не знам дали беше съвпадение или нещо друго, но това сериозно ме накара да се замисля дали наистина съществуват.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.01.12 03:46#7ДаниелДаниелНовакРегистрация: 27.01.12Град: ВарнаОтговори: 13от: Жена с черна и права коса се появи до менЗа това нещо си има име - нарича се сънна парализа и много хора го преживяват.Не може да се умре от такова състояние, не се тревожете! ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest