Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Помогнете ми! Сънувам плашещ сън

Помогнете ми! Сънувам плашещ сън

  • 08.04.11 01:58#1merrymerryНовакРегистрация: 07.04.11Град: СофияОтговори: 2Помогнете ми! Сънувам плашещ сънОт една седмица сънувам един и същи сън който почва да ме плаши.

    Сънувам че ме блъска камион и аз виждам изкряща светлина и в дъното има врата и всеки път се чудя дали да остана или да отворя вратата и се събуждам.

    Плаши ми това че с всеки ден съм по близо до вратата..дали е знак че нещо ще ми се случи?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.04.11 03:39#2анетаанетаНовакРегистрация: Град: -Отговори: 14от: Помогнете ми! Сънувам плашещ сънБъди внимателна. Иди на църква и разкажи съня си на някой отец, надявам се той да ти помогне с някоя молитва.ОтговорОтговор с цитат
  • 09.04.11 11:42#3едисикоеедисикоеНовакРегистрация: 17.03.11Град: -Отговори: 2от: Помогнете ми! Сънувам плашещ сънГлупости какво само я плашите. Ако си била мъртва, а щом те е блъснал камион, значи е било така. Това означава, че ще си много здрава, не се плаши, не е лош сън. Запомни, че повечето пъти когато сънуваш нещо в реалността е обратното, но си има и изключения.ОтговорОтговор с цитат
  • 09.04.11 03:09#4DesislavaDesislavaНовакРегистрация: 06.04.11Град: -Отговори: 2от: Помогнете ми! Сънувам плашещ сън И аз понякого сънувам такива неща, но както ти казаха, отиди в някоя църква и помоли някой отец да ти разтълкува съня. ОтговорОтговор с цитат
  • 15.04.11 01:50#5merrymerryНовакРегистрация: 07.04.11Град: СофияОтговори: 2от: Помогнете ми! Сънувам плашещ сънМерси, ти най - много ми помогна, защото и аз съм чувала такива мниния, но все пак се изплаших. Мерси пак.ОтговорОтговор с цитат
  • 18.04.11 12:43#6Ели ГраменоваЕли ГраменоваНовакРегистрация: 00.00.00Град: СофияОтговори: 89от: Помогнете ми! Сънувам плашещ сънНе желателно да отваряш вратата. Чувала съм от стари хора, че никога не трябва да ходим след мъртъв човек или в твоя случай, да отваряш вратата. Най-добре е според мен да запалиш една свещичка в църквата и да се помолиш за здраве. Още, преди да си легнеш, не мисили за лоши неща, старай се да с имислиш само за хубави моменти.ОтговорОтговор с цитат
  • 18.04.11 03:49#7DesislavaDesislavaНовакРегистрация: 06.04.11Град: -Отговори: 2от: Помогнете ми! Сънувам плашещ сънА по-точно ужасни сънища или хубави сънища сънуваш ?

    *Енуей:Имам предвид за авторката.*
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.04.11 02:58#8merrymerryНовакРегистрация: 07.04.11Град: СофияОтговори: 2от: Помогнете ми! Сънувам плашещ сънПо принцип сънувам неутрални, смисъл нито лоши, нито хубави. Често сънувам нещата, които са се случили през деня, но не с точния сюжет.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest