Sanovnik.bg»Форум»»Привиждат ми се духове

Привиждат ми се духове

  • 07.04.11 04:50#1dvfasdvfasНовакРегистрация: Град: МонтанаОтговори: 6Привиждат ми се духовеВече от няколко дни ми се привиждат различни образи на хора, които не познавам сънувам различни кошмари ходих на църква полях апартамента с светена вода нищо не става

    Опитах се когато ми се привиди образ да го попитам какво иска, но нищо. Вече незнам какво да правя. Предварително благодаря
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.04.11 06:11#2Tanya IvanovaTanya IvanovaНовакРегистрация: 04.03.11Град: ВарнаОтговори: 18от: Привиждат ми се духовеМисля, че просто не трябва да се плашиши. Отговорът сам ще дойде.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.04.11 12:31#3Elena TodorovaElena TodorovaГотвачРегистрация: 06.05.10Град: -Отговори: 32от: Привиждат ми се духовеНе си единствената, която вижда разни образи и духове, но не се плаши. Те се подчиняват на други закони и не могат да ти навредят. Като цяло има две алтернативи: аурата или т.нар. биополе ти е разрушена и по този начин защитата ти е слаба и затова всякакви такива ти вляят и се опитват да те побъркат.

    Или това е някакъв знак за нещо, който може би още не си разбрала. Но и в двата случая няма какво да се притесняваш.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.04.11 07:27#4dvfasdvfasНовакРегистрация: Град: МонтанаОтговори: 6от: Привиждат ми се духовеБлагодаря ви. ОтговорОтговор с цитат
  • 18.04.11 12:45#5Ели ГраменоваЕли ГраменоваНовакРегистрация: 00.00.00Град: СофияОтговори: 89от: Привиждат ми се духовеАми, ако този, който виждаш наистина иска да се свърже с теб, ще го направи. Просто изчакай да видиш как ще се развият нещата. Освен това, за подобни неща вярата в бога е най-важна. Просто вярвай и нищо няма да ти се случи.ОтговорОтговор с цитат
  • 26.06.11 06:26#6BiankaBiankaНовакРегистрация: 26.06.11Град: -Отговори: 13от: Привиждат ми се духовеИскам и аз, но не знам защо не се получава макар, че съм медиум. Не виждам нищо, нито сънувам. Може би нещо ми пречи, нещо ме спира. Ако знаете, помогнете.ОтговорОтговор с цитат
  • 11.04.12 03:53#7dvfasdvfasНовакРегистрация: Град: МонтанаОтговори: 6от: Привиждат ми се духовеВъобще не ти го препоръчвам много е гадно немога да спа от това, ужасно е не съм медиум и тези привиждания не спират искам всичко да се махне четох даже библията два пъти и като ми се привиди образ си затварям очите и си казвам на ум че такива неща не съществуват и че аз вярвам в бога и когато си отворя очите те са се махнали имаше много страшни индивиди от тези който видях по- добре да не ги ви описвам..... :cry: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest