Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Няма го в съновниците?

Няма го в съновниците?

  • 04.04.11 08:18#1КокондрелкаКокондрелкаНовакРегистрация: 28.12.10Град: -Отговори: 1Няма го в съновниците?Сънувах, че баща ми е зле и тръгва да ми обеснява как зад някакъв чедър, повтори сигурно 7 пъти чедър, хубав чедър, елегантен чедър с хубавата дръжка и докато ми обесняваше повърна и аз си намокрих ръцете със студена вода и си ги сложих на лицето му при което спря да повтаря чедъра и се изказа след него -на дървото издълбах "Обичам те! Направи си! Хапни си!"

    и така се събудих...никъде нищо не пише за чедър...А в антрето ни има дървена плоча тя е до закачалката предполагам, че за нея става въпрос...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.04.11 10:29#2ДидиДидиНовакРегистрация: 22.03.11Град: -Отговори: 9от: Няма го в съновниците?Здравей, не знам какво означава съня ти, но в съновника на ROZALI.COM има нещо за чадър, не знам дали ще ти се изясни съня, но все пак го прочети.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.04.11 12:59#3AdelinaAdelinaНовакРегистрация: Град: -Отговори: 4от: Няма го в съновниците?Чадър или сирене чедър ?ОтговорОтговор с цитат
  • 05.04.11 01:33#4katerinakaterinaНовакРегистрация: 02.02.11Град: ВарнаОтговори: 1от: Няма го в съновниците?Първо, не се пише чедър, а чадър, но както и да е, може би за това не си намерила нищо
    Чадър.


    Видиш ли в съня си чадър, значи ще търсиш липсата на сигурност, ще се целиш към подкрепата на някой. Видиш ли на сън чадър за слънце, значи си резервиран и предпазлив към околните без да има защо. Скъсан или счупен чадър в съня ти е знак, че предстои опасност, не си в безопасност, както си мислиш. Сънуваш чадър за плаж, значи ще те подкрепят властни личности. Разтворен чадър в съня ти, значи ще се страхуваш да направиш решителна крачка, ще имаш нужда от подкрепата на някой. Носиш ли в съня си чадър, значи ти предстоят малки неприятности на работното място и в любовния живот.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.04.11 09:33#5AdelinaAdelinaНовакРегистрация: Град: -Отговори: 4от: Няма го в съновниците?Винаги избягвам да съм груба във форумите, ама трябва да си изключително прост да си мислиш, че се пише чЕдър, а не Чадър. Избобщо не можах да повярвам като го видях и девойката седи и се чуди как може никъде да няма чЕдър по съновниците. :Х:Х:Х:Х МАйко мила, на къде отива обществото ни ?:Х:Х:Х:Х ОтговорОтговор с цитат
  • 06.04.11 02:25#6анетаанетаНовакРегистрация: Град: -Отговори: 14от: Няма го в съновниците?Провери дръжката на чадъра на баща ти, да не би да е поставил нещо там.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.04.11 08:10#7ЯнаЯнаНовакРегистрация: 27.01.11Град: -Отговори: 2от: Няма го в съновниците?E, хайде сега мадам, безпогрешна, никой не е съвършен. Дори и тези, които не обичат да бъдат груби.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.04.11 09:18#8AdelinaAdelinaНовакРегистрация: Град: -Отговори: 4от: Няма го в съновниците?Добре, така, права си. Да кажем, че всеки може да направи правописна грешка. Съгласна съм. Аз лично допускам такива както може да се случи дори и на някои филолог. Но тук говорим за елементарни неща. Говорим за елементарна езикова клтура. Представяш ли си какво е да седиш и да търсиш чедър по форумите (защото съм убедена, че преди момичето да е пуснало темата доста се е поровило, което е и нормалното) и не просто да сбъркаш, а да не ти хрумне, че може да се пише чадър. За това говоря. Леле Господи, не знам накъде отива светЪТ и как може само аз да съм възмутена. :Х:Х:ХОтговорОтговор с цитат
  • 08.04.11 03:32#9МаргаритаМаргаритаНовакРегистрация: 06.03.11Град: -Отговори: 5от: Няма го в съновниците?Няма чедър, защото е вид сирене, а чадър, на всеки му е ясно какво е.ОтговорОтговор с цитат
  • 11.04.11 02:32#10КокондрелкаКокондрелкаНовакРегистрация: 28.12.10Град: -Отговори: 1от: Няма го в съновниците?Дали в момента, в който сънувам, че баща ми е зле или след това трябваше да се съвзема, пък и да ви кажа честно в търсачката със съновниците си търси чадър. И в действителност нищо не ми излезе. Имам си съновник с бабини измишльотини, имам и съвременен и там го нямаше. Не съм го направила съзнателно. Повярвайте ми. На 20 год. съм и съм си завършила средното образование и не съм си го купила. Също така не пиша както повечето българи, които познавам аС и ШТе! Защото това е толкова често срещано, че не можете да си представите. И пак моля да ме извините. Не е било съзнателно. И както по-горе написаха, никой не е безгрешен.ОтговорОтговор с цитат
  • 11.04.11 01:51#11AdelinaAdelinaНовакРегистрация: Град: -Отговори: 4от: Няма го в съновниците?Добре, спокойно, няма защо да се притесняваш. Съжалявам за проявената грубост и оценявам дипломатичното ти изказване. Та относно съня ти, виж какво намерих в съновниците и как ти тълкувам съня. :wink:
    Видиш ли в съня си ЧАДЪР, значи ще търсиш липсата на сигурност, ще се целиш към подкрепата на някой.
    Ако видиш БАЩА СИ в съня си, е знак за власт и закрила. Означава, че трябва да разчитате на себе си повече.
    ПОВРЪЩА ли някой в съня ти, значи ще се отървеш от тежест, ще намериш изход от неприятна ситуация или решение за някой проблем. Ако сънуваш или четете НАДПИСИ в съня си, значи ще чуете новина, която ще ви разстрои.
    И З В О Д: Според мен ще получиш лоша вест и ще имаш нужда от сериозна закрила или помощ от някого, но няма да можеш да я получиш. От сега си прави работите така, че в скоро време да разчиташ единствено на себе си. Не се доверявай. Хубавоте е обаче, че ще успееш да намериш изхода на проблема.

    Ако подредиш предметите по следния начин виж какво се получава.

    НАДПИСИ - значи ще чуете новина, която ще ви разстрои.
    ЧАДЪР - ще търсиш липсата на сигурност, ще се целиш към подкрепата на някой.
    БАЩА СИ - е знак за власт и закрила. Означава, че трябва да разчитате на себе си повече.
    ПОВРЪЩА ли някой в съня ти - ще се отървеш от тежест, ще намериш изход от неприятна ситуация или решение за някой проблем.
    Получават се свързани обстоятелства. Чуваш новина, която те разтройва, не намираш сигурност, трябва да разчиташ на себе си и накрая всичко се оправя. Това беше само малко пояснение, иначе извода го направих по-горе. Дано съм помогнала.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest