Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Ухапване от змия

Ухапване от змия

  • 29.03.11 02:51#1Елеонора ТеневаЕлеонора ТеневаНовакРегистрация: 29.03.11Град: -Отговори: -Ухапване от змияЗдравейте, аз съм нов член на тоз сайт и може би до момента е имала такава тема, но понеже досега не е имало на кой да си споделя сънищата та затуй ви натоварвам.

    Тази нощ сънувах един огромен питон, който ме ухапа по лявата китка. Така си впи зъбите гадняра, но странното бе, че не усетих болка, опитвах се да го махна от себе си и в същото време бях невероятно спокойна все едно имам пеперуда на дланта си. Аз се опитвам да го махна той държи и в един момент успях да се отскубна.

    И се събудих, но което ми е най странно не изпитах нито болка нито страх нито притеснение а като се има предвид, че змиите и на картинка не искам и не мога да ги гледам. Много странен сън.

    Може някой или админа да ми помогне да си го разтълкувам. Предварително Ви благодаря!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.04.11 05:02#2ЕмилиянЕмилиянНовакРегистрация: 17.04.11Град: КомощицаОтговори: 2от: Ухапване от змияАми според мен това означава, че ще преодолееш спокойно бъдещите си проблеми, без големи усилия.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest