Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сделка с Бог, помогнете

Сделка с Бог, помогнете

  • 29.03.11 10:22#1teodorateodoraНовакРегистрация: Град: СофияОтговори: 1Сделка с Бог, помогнетеСънувах много странен сън напоследък и се повторя много пъти и всяка нощ! Вече не знам каво да правя! Сънят започва така-намирам се в красива гора, слънцето грее ярко и аз съм облечена в червена рокля и ходя във въздуха над земята - не сама, а с Бог - той е целият в ярка светлина и е нещо като ангел или е като невидим дух. Той ми казва с ясен глас:
    - Баба ти скоро ще получи инсулт. Много ли я обичаш, Теди?

    Аз отговорих машинално, без да мисля:
    - Да, Бог, много обичам баба си! Ако ще трябва да ми вземеш душата - добре, защото аз искам тя да оздравее и да живее до 100 години! Моля те, Бог, изпълни желанието ми!

    -Добре! Така ще бъде, Теди! Ще умреш по нелеп и ужасен начин на млади години! Като издъхнеш, аз ще дойда и ще те взема! - отговори Бог и изчезна. Бях сама в прекрасната гора и се чудих какво съм казала.

    И се събудих внезапно и цялата бях в пот.

    Е това е сънят ми! Моля Ви да ми го обясните! Баба ми наистина получи тежък инсулт, но оздравя бавно, но сигурно, но има амнезия, не ме помни, казва че съм мъртва за нея и т.н.

    Наистина съм разтревожена и се притеснявам,моля Ви дайте ми съвет.(((
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.03.11 03:48#2тойтойНовакРегистрация: 29.03.11Град: -Отговори: 1от: Сделка с Бог, помогнетеВсичко е точно щом за нея си мъртва. Пиши, ако й се възвърне паметта. ОтговорОтговор с цитат
  • 29.03.11 04:14#3ЕлиЕлиНовакРегистрация: Град: -Отговори: 4от: Сделка с Бог, помогнетеЧувала съм, че дявола обича да се превъплащава в най-невинното. Бебета, деца, девойки, а любимият му номер е да се представя за бог или ангел. Не се плаши все пак, щом баба ти казва, че за нея си мъртва и не те помни, значи, че сънят ти се е сбъднал. Смърта в сънищата не се тълкува като истинска, а по-скоро като промяна или преход. Не се плаши.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.03.11 07:25#4gabrielgabrielНовакРегистрация: 29.03.11Град: -Отговори: 1от: Сделка с Бог, помогнетеАми мисля, че всичко е ясно. :evil: ОтговорОтговор с цитат
  • 05.04.11 10:35#5ДидиДидиНовакРегистрация: 22.03.11Град: -Отговори: 9от: Сделка с Бог, помогнетеБаба ти само теб ли не помни или и другите си близки ? Как така хем не те помни, хем казва, че си мъртва за нея ? Наистина е странен този сън, отиди в някоя църква и запали свещичка за здраве и не се тревожи.ОтговорОтговор с цитат
  • 18.04.11 12:49#6Ели ГраменоваЕли ГраменоваНовакРегистрация: 00.00.00Град: СофияОтговори: 89от: Сделка с Бог, помогнетеСпоред мен, Бог е изпълнил своята част от сделката. Ти си мъртва в съзнанието на човек, който обожаваш. Адски боли когато любим човек не те помни, наистина е гадно. То си е като да умреш.ОтговорОтговор с цитат
  • 18.04.11 04:34#7teodorateodoraНовакРегистрация: Град: СофияОтговори: 1от: Сделка с Бог, помогнетеБлагодаря за отговорите. Баба ми само мене не ме помни, иначе другите ги помни - мама, татко, леля и останалите роднини. Само мене не ме помни, гони ме от къщата си. Иначе тя оздравява бавно, има огромен апетит за ядене. Майка ми казва, че тя иска да ходи на моят гроб и да поднесе любимите ми цветя, което обърква тотално всички около нея.(такъв гроб няма)Ходя често на църква и на работа. И се надявам нещата да се оправят.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest