Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах смъртта до леглото си

Сънувах смъртта до леглото си

  • 26.03.11 09:35#1ДидиДидиНовакРегистрация: 22.03.11Град: -Отговори: 9Сънувах смъртта до леглото сиСънувам, че някъде из къщи срещам смъртта /като някаква баба с неясно лице и дълга черна дреха/, а в следващия момент стои пред леглото ми - откъм краката и чака, но някак си знам, че не чака мен.

    Малко е объркано, но така беше и в съня ми. Търсих из съновника но нищо не намерих за смъртта под форма на живо същество.

    Моля някой ако може да ми го разтълкува. Все сънувам някакви странни сънища.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.03.11 09:40#2GenadiDGenadiDНовакРегистрация: 09.01.11Град: -Отговори: 15от: Сънувах смъртта до леглото сиЗначи, казвам от сега какво мисля аз. Та по темата. Според мен или гледаш твърде много страшни филми или слушаш страшни истории или нещо от сорта. И аз сънувам много неща, като например едни страшни други смешни, трети смесени и т.н.т просто сън.ОтговорОтговор с цитат
  • 30.03.11 01:35#3ДидиДидиНовакРегистрация: 22.03.11Град: -Отговори: 9от: Сънувах смъртта до леглото сиБлагодаря за отговора. Аз не гледам никога ужаси. Не знам защо все сънувам глупости. Може би се чуствам напрегната и притеснена и това дава отражение на сънищата ми, знам ли.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.04.11 09:59#4хихихи хихихиххихихи хихихихНовакРегистрация: 02.04.11Град: -Отговори: 2от: Сънувах смъртта до леглото сиКаквото и да е - на хубаво е.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.04.11 10:24#5ДидиДидиНовакРегистрация: 22.03.11Град: -Отговори: 9от: Сънувах смъртта до леглото сиДали? Вярно, че не бях уплашена в съня си, но малко е стряскащ този сън. Дано да си прав/а и да е на хубаво.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest