Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Видях човек, които искаше да ме убие в огледало?

Видях човек, които искаше да ме убие в огледало?

  • 09.01.16 11:58#1ДимитърДимитърНовакРегистрация: 08.12.15Град: ПлевенОтговори: 1Видях човек, които искаше да ме убие в огледало?Здравейте! Имах много странен сън. Усещах как спя и се бях обърнал към стената. Бях си в моята стая и усетих как зад мен се промъква човек, мисля че носеше нож. Зад мен има обаче един такъв малко по старичък гардероб на които се виждат отражения . И ги усетих както бях с гръб. Когато човека се приближи до мен съвсем се събудих рязко и всъщност помня че плачех когато станах. Моля някой да го разтълкува, много съм озадъчен! Благодаря предварително. :cry:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.01.16 04:47#2miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 97от: Видях човек, които искаше да ме убие в огледало?Ако сънуваш насочен срещу вас нож, очаквайте промяна в служебния си статус, намаляване на заплатата или дори уволнение. Ако е ръждив - любимият човек ви лъже за нещо важно. Ако вие го държите - надеждите ви ще се окажат напразни. Ако те намушкат - това говори за грагове. А това, че се будиш е плач, е от уплахата, напълно нормално. Може би заплахата за теб е по-близко, отколкото предполагаш...ОтговорОтговор с цитат
  • 15.01.16 08:28#3StasiStasiНовакРегистрация: 15.01.16Град: ВарнаОтговори: 2от: Видях човек, които искаше да ме убие в огледало?Помощ? :cry:ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest