Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувам змия с оранжеви очи и тъмна кожа

Сънувам змия с оранжеви очи и тъмна кожа

  • 08.12.15 10:38#1ДимитърДимитърНовакРегистрация: 08.12.15Град: ПлевенОтговори: 1Сънувам змия с оранжеви очи и тъмна кожаЗдравейте! От началото на лятото сънувам доста често една змия. Точно определена змия. Знам че има оранжеви очи и тъмна кожа. Сякаш я познавам. Няколко пъти съм говорил с нея в сънищата. Как се тълкува това? Пророчески сън ли е или трябва да го тълкувам? В последния си сън, сънувах, че терасата ми пропадна и майка ми с нея, след това тръгнах да бягам и тъкмо излизам от апартамента и я видях слизаше от горния етаж. Изгледа ме много лошо и след това ми каза "Цикълът не може да бъде завършен". Как да тълкувам това, като се сетя и ме побиват тръпки, нищо че беше още преди около седмица.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.12.15 06:14#2maksimaksiНовакРегистрация: 02.09.14Град: -Отговори: 7от: Сънувам змия с оранжеви очи и тъмна кожатова е враг някой те мрази може и да е твой близак човек трябва да се пазишОтговорОтговор с цитат
  • 10.12.15 04:56#3Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Сънувам змия с оранжеви очи и тъмна кожаВидиш ли змия в съня си, очакват те добри и лоши събития; Сънува ли жена змия, скоро ще зачене - това е от Съновника. Все пак си мисля обаче, че змията в съня ти ти носи някакво послание. Ако можеш, опитай се да говориш с нея.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.12.15 08:08#4ДимитърДимитърНовакРегистрация: 08.12.15Град: ПлевенОтговори: 1от: Сънувам змия с оранжеви очи и тъмна кожаНа няколко пъти съм говорил с нея. Но всеки път казва "цикълът не може да бъде завършен". Странното е, че на няколко пъти виждам жълто - оранжеви очи. Един път ги видях в мивка. Тази нощ, змията обикаляше в кръг около мен и след себе си оставяше огън.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest