Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Помогнете ми да разтълкувам тези странни сънища

Помогнете ми да разтълкувам тези странни сънища

  • 01.11.15 11:14#1maksimaksiНовакРегистрация: 02.09.14Град: -Отговори: 7Помогнете ми да разтълкувам тези странни сънищаПробвах да ги разталкувам и не можах ако някой може да ми помогне първия беше че ме гонят в една сграда от която нямаше изход всички врати прозорци бяха затворени когато намерих не можах да избягам отвънка имаше хора втория че един добър приятел ми показа пръстите на ръцете си и двата средни му бяха по къси от др. не за първи път сънувам това с пръстите благодаря предварително
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.11.15 12:11#2ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Помогнете ми да разтълкувам тези странни сънищавтория с пръстите означава, че няма да имаш любовни завоевания и доверие .... провери си сама...... няма да ти бъркат в оная работа хахахахахОтговорОтговор с цитат
  • 02.11.15 12:42#3maksimaksiНовакРегистрация: 02.09.14Град: -Отговори: 7от: Помогнете ми да разтълкувам тези странни сънищапроверих не можах да го намеря и сам момчеОтговорОтговор с цитат
  • 02.11.15 10:25#4ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Помогнете ми да разтълкувам тези странни сънищаточно това означава... в този съновник тук незнам дали го пише, но е точно товаОтговорОтговор с цитат
  • 02.11.15 10:33#5ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Помогнете ми да разтълкувам тези странни сънищаПРЪСТИ - ако насън гледаш пръстите на ръцете си, чака те работа. Ако гледаш чужди пръсти, ще се заглеждаш, захласваш и увличаш по чуждото. Ако ти липсва някой пръст, ще имаш интимни проблеми. Ако ти отрежат пръст, пази се от кражба, загуба, посегателство. Ако пръстите ти са дебели, ще се замогнеш, а ако са тънки и дълги - ще те желаят и обичат. Мръсни пръсти в съня са знак за нечиста работа, чисти - за придобивки и радост. Ако пръстите ти са окичени с пръстени и бижута, пази се от ласкателства и излишно прахосничество. Счупен пръст в съня е знак за скарване с приятел, а порязан - за злословия и клевети. Палецът е символ на силата, показалецът - на доверието и верността, средният - на сексуалните желания, безименният - на покорството, а кутрето - на семейството и децата. Пръстите на краката си сънуваш ли, трябва да действаш по собствена преценка. Ако са пръстите на чужди крака, вслушай се в даваните ти съвети. Палецът на крака е знак за издръжливост и търпение


    ето това намерих
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.11.15 11:29#6Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Помогнете ми да разтълкувам тези странни сънищаКакво значи ако видиш насън Пръсти?

    1. Видиш ли насън пръстите на краката си, значи трябва да действаш, както прецениш.

    2. Гледаш ли в съня си пръстите на ръцете си, значи ти предстои работа.

    3. Видиш ли палеца на крака си, значи ще си търпелив и издръжлив.

    4. Отрежат ли ти пръст насън, значи трябва да се пазиш от посегателство, загуба или кражба.

    5. Сънуваш ли мръсни пръсти, значи ще имаш мръсни дела, а чисти са знам за радост и придобивки.

    6. Сънуваш ли счупен пръст, значи ще се скараш с приятел.

    7. Видиш ли насън безименния пръст, значи ти предстои да си покорен.

    8. Сънуваш ли кутрето, значи ще имаш семейство и деца, а средния пръст е знак за сексуални желания, палеца в съня ти е знак за сила, а показалеца за верността и доверието.

    9. Гледаш ли в съня си нечий пръсти, значи ще се увличаш по чуждото, захласваш и заглеждаш.

    10. Сънуваш ли порязан пръст, значи ти предстоят клевети и злословия.

    11. Липсват ли ти някой пръсти насън, значи ти предстоят интимни неприятности.

    12. Сънуваш ли, че пръстите ти са окичени с пръстени и бижута, значи трябва да се пазиш от излишни харчове и ласкателства.

    13. Видиш ли пръстите на чужди крака, значи трябва да се вслушваш в съветите, които ти дават.

    14. Сънуваш ли, че пръстите ти са дебели, значи ще забогатееш, а ако са дълги и дебели, значи ще си обичан и желан.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.11.15 07:14#7maksimaksiНовакРегистрация: 02.09.14Град: -Отговори: 7от: Помогнете ми да разтълкувам тези странни сънищаБлагодаря на всички ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest