Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах, че най-добрият ми приятел се целува с бившето ми гадже

Сънувах, че най-добрият ми приятел се целува с бившето ми гадже

  • 21.10.15 09:50#1alexalexНовакРегистрация: 21.10.15Град: -Отговори: -Сънувах, че най-добрият ми приятел се целува с бившето ми гаджеТази година съм в ново училище. Сънувах че най-добрия ми приятел от старото у-ще и бившето ми гадже са в сегашния ми клас. В съня ми аз я харесвах бившата.. Приятелят ми не изглеждаше да я харесва, ама така изведнъж я целуна.. После те тръгнаха за часа хванати за ръце и аз изхвърлих якето на приятеля ми през прозореца..
    Този сън много ме тормози, а в google не намерих нищо подобно

    Какво значи този ужасно шибан сън?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.10.15 05:13#2miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 97от: Сънувах, че най-добрият ми приятел се целува с бившето ми гаджеХаха, ами значи, че искаш да си върнеш бившата, как И те е страх някой да не ти я отмъкне.ОтговорОтговор с цитат
  • 22.10.15 05:42#3Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Сънувах, че най-добрият ми приятел се целува с бившето ми гаджеМоже би подсъзнателно усещаш, че той може да ти забие нож в гърба и да ти отмъкне момичето. Внимавай!  ОтговорОтговор с цитат
  • 31.10.15 10:29#4lucky.13lucky.13НовакРегистрация: 18.08.15Град: СофияОтговори: 6от: Сънувах, че най-добрият ми приятел се целува с бившето ми гаджеА защо да има още чувства. Просто още не е свикнал психически, че вече не са заедно, а кой знае, може да си е спомнил за нея през деня - да е чул за нея, да е видял нейна снимка в социална мрежа, да са се видели случайно някъде, някой да я е споменал погрешка (или не) и така. Това че я сънува не значи,че я обича .
    П.П. Никой да не се обижда, това е мое мнение.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest