Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Да си под влиянието на сатанистки същества

Да си под влиянието на сатанистки същества

  • 20.03.11 03:09#1Krasimira Petkova DimitroKrasimira Petkova DimitroНовакРегистрация: 03.03.11Град: Горна ОряховицаОтговори: 15Да си под влиянието на сатанистки съществаОткакто се помня, все трябва да да се боря и да преодолявам нещо. Имам сериозни здравословни проблеми от ранно детсво. Никога не съм била пълноцененна личност, защото не познавам здравето.

    С огромни усилия успях да извоювам относителна независимост, но Съдбата ми отне всичко по най-ужасния начин. Точно когато постигнах супер-скромните си мечти, някаква невидима сила ме тласна в погрешна посока.

    Проклинам деня, в който допуснах любовта в живота си! Нейно Величесво Съдбата ме събра с най-неподходящите мъже. Първият /доста по-голям от мен/ ме подложи на много унижения и закани с юмрук. 6-месечна връзка накъсана от кратки раздели. Тогава за първи път почувствах самотата, затовя изтърпях толкова дълго. Но това е нищо в сравнение с това, което ми причини втория.

    Изключително красив и чаровен, той влезе в живота ми като нежен бриз, който се превърна в огромно опустошително торнадо. Говореше ми разни неща: "Аз съм 13-ят дявол, имам много братя и сестри като мен". Аз се усмихвах и казвах: "Ти си най-сладкото дяволче!" После започна да ми писва от неговите "глупости" и започнах да се подигравам и присмивам. А той ми каза:"и предишните ми приятелки така се смееха..." Аз продължих. Веднъж той много се ядоса и ми каза: "Ти се подигра на дявола! Ще плачеш! Ще плачеш! Ще плачеш!" и на това не обърнах особено внимание. След 3-месечна връзка внезапно ме изостави.

    Много го обичах /тогава не знаех какъв е, защото не повярвах на "глупостите" му/. След няколко месеца с мен започна да става нещо, тръгнах по лекари. Постепенно болките, ужасите и абсурдните страхове ме превзеха напълно. Бог започна да ми изпраща спасители. Всеки от тях направи всичко на което е способен. Благодарение на всеки един от тях съм още жива. Сега ме лекува последният /повече от 7 месеца/. Надявам се да успее. В моя случай няма средно положение: спасение или смърт.

    Не можете да си представите какво е да си под въздействието на сатанински същества. Знам, че много невинни хора са убити ритуално от сатанисти. Знам, че има и други страдащи като мен. Не съм първата кандидат-жертва на сатанист. Но се надявам да бъда последната.

    Хора, преборете невежеството, за да не се мъчите като мен. Бъдете разумни-поучавайте се отчуждите грешки!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.03.11 12:54#2Ирена ЛазароваИрена ЛазароваНовакРегистрация: Град: -Отговори: 20от: Да си под влиянието на сатанистки съществаДобре де, ти от къде знаеш, че въпросния човек ти е причинил разните болести ? В смисъл, всеки човек е податлив на определени болести, но това не означава, че някой друг му ги е причинил.

    Много хора се вричат в култ на дявола и си въобразяват какво ли не, но това далеч не означава, че могат да разболеят някой. Пък и твоята воля и вяра ако е по-силна от неговата, защо да стане ? :blush:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.03.11 01:50#3Krasimira Petkova DimitroKrasimira Petkova DimitroНовакРегистрация: 03.03.11Град: Горна ОряховицаОтговори: 15от: Да си под влиянието на сатанистки съществаИ аз разсъждавах като теб, преди да ме сполети този ужас. Лекарите не виждат причината за ужасното ми състояние. Пък и с течение на времето се появиха и ужасиите, така, че съм напълно сигурна, че причината е свръхестествена. Моите спасители са магове и извънземни. Те до голяма степен облекчават ужасното ми състояние. Отдавна щях да имам трева върху гроба, ако не беше всеки един от тях. Изобщо не става дума за силни вяра и воля. Човек е напълно безпомощен пред тези неща. Това, което ми причини оня изверг, не може да го направи обикновен човек. Това, което правят моите спасители, за да ме измъкнат от ада-не може да го направи и най-добрия лекар. Не може да се опише това, което преживявам. Моля те, не коментирай това, което не познаваш. Казвай:Пази Боже. И си дръж очите отворени, за да не се мъчиш, като грешен дявол.ОтговорОтговор с цитат
  • 02.07.11 09:52#4даниеладаниелаНовакРегистрация: 02.07.11Град: ВидинОтговори: 7от: Да си под влиянието на сатанистки съществайорданка, напълно съм съгласна с теб да няма такива неща, ако не позволиме да се случат. Волята и вярата в себе си е силата наречена бог. Любовта ти към семейството ти, да цениш това, което имаш, това, което получаваш и това, което даваш, ще ти се върне. За това да кажем заедно на тази събеседничка за тези така наречени станиски същества. Не съществуват, ако не допуснем. Предавам и и положителен зарят от мен и желая и бързо да се въстановява. Даниела.ОтговорОтговор с цитат
  • 22.08.11 05:07#5vqrna na isus vqrna na isus НовакРегистрация: 22.08.11Град: ПерникОтговори: 32от: Да си под влиянието на сатанистки съществаОбърни се към Исус, той е най-великия лекар.ОтговорОтговор с цитат
  • 01.02.12 12:44#6АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Да си под влиянието на сатанистки съществаОф, стига с Иисус де.То пък бива, бива да вярваш, ама чак пък толкоз.И сега ... според мен този човек е бил енергиен вампир и ти е изсмуквал енергията.Не знам до колко съм права, но това е мнението ми. ОтговорОтговор с цитат
  • 02.04.12 07:38#7СветлаСветлаНовакРегистрация: 01.04.12Град: ШуменОтговори: 10от: Да си под влиянието на сатанистки съществаizbranata ot isus :Обърни се към Исус, той е най-великия лекар.И аз съм на това мнение,а маговете и извънземните са с дявола, отречи се от тях, за да може Исус да ти помогне! ОтговорОтговор с цитат
  • 04.05.12 07:22#8bertabertaНовакРегистрация: 22.03.12Град: ВарнаОтговори: 25от: Да си под влиянието на сатанистки съществаРеших и аз да кажа своето скромно мнение,1-ти казваш че от ранно детство си боледувала,2-сама признаваш че си била с неподходящия мъж-тормозил те е,3-и на втория си позволила да се подиграва с теб знаейки че вярваш в магии и ходиш по гледачки.И ТАКА----мисля че тези хора си правят гаргара с теб,като те манипулират и подиграват.Изгони всеки който се познава с тях и ще видиш как малко по малко нещата ти ще се оправят.Имах позната Йорданка все по магьосници ходеше,все интриги и злини вършеше,заедно с бившия си мъж алкохолик/правеше се на мутра/ и накрая много си изпати от хората на които вредеше.ОтговорОтговор с цитат
  • 26.08.12 01:29#9monikamonikaНовакРегистрация: 26.08.12Град: -Отговори: 7от: Да си под влиянието на сатанистки съществаЕдинствения ти лек е вярата. И не само в господ, ти не вярваш в себе си. Личи си по думите ти. Повярвай първо в Бога, защото той е чистя енергия и любов. Наистина, когато го направиш ще се почувстващ пречистена и заредена с енергия. След това повярвай в себе си. Ти можеш да направиш всичко, което поискаш. Бедна ти е фантазията на какво е способен мозъка ти. Всяка сутрин като станеш, вечер като легнеш, абе ей така като се сетиш, казвай на ум "Благодарна съм, че съм здрава!". Знам че не си здрава , но го казвай по този начин все едно си. Благодари на когото искаш. Ако искаш на Бог, ако искаш на вселената, няма значение. Важното е ,че го заявяваш до такава степен, че тялото ти започва да се пригажда към тази мисъл и оздравява. Повярвай ми , изпробван метод от много хора, промени живота ми. ОтговорОтговор с цитат
  • 17.07.13 11:24#10viviannaviviannaНовакРегистрация: 16.07.13Град: -Отговори: 21от: Да си под влиянието на сатанистки съществаKrasi-3 :И аз разсъждавах като теб, преди да ме сполети този ужас. Лекарите не виждат причината за ужасното ми състояние. Пък и с течение на времето се появиха и ужасиите, така, че съм напълно сигурна, че причината е свръхестествена. Моите спасители са магове и извънземни. Те до голяма степен облекчават ужасното ми състояние. Отдавна щях да имам трева върху гроба, ако не беше всеки един от тях. Изобщо не става дума за силни вяра и воля. Човек е напълно безпомощен пред тези неща. Това, което ми причини оня изверг, не може да го направи обикновен човек. Това, което правят моите спасители, за да ме измъкнат от ада-не може да го направи и най-добрия лекар. Не може да се опише това, което преживявам. Моля те, не коментирай това, което не познаваш. Казвай:Пази Боже. И си дръж очите отворени, за да не се мъчиш, като грешен дявол.

    мила,напълно съм съгласна с теб
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.07.13 11:29#11viviannaviviannaНовакРегистрация: 16.07.13Град: -Отговори: 21от: Да си под влиянието на сатанистки съществаСветка :[quote=izbranata ot isus]Обърни се към Исус, той е най-великия лекар.И аз съм на това мнение,а маговете и извънземните са с дявола, отречи се от тях, за да може Исус да ти помогне! [/quote]

    и как ще й помогне Исус-като я прибере,това най го може.
    прибира добрите хора и оставя лошите да тъпчат другите.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest