Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах, че имам пиърсинг на устната

Сънувах, че имам пиърсинг на устната

  • 13.08.15 01:33#1ElenaaElenaaНовакРегистрация: 18.03.11Град: -Отговори: -Сънувах, че имам пиърсинг на устнатаСънувах че съм си правила пиърсинг на устната и нещо се е заклещело между зъбите ми. Когато опитах да го изкарах се счупи един от зъбите ми. Отидох към огледалото и падна още един зъб(половинката). Бях се уплашила. Започнах да плача. След това видях, че зъбите ми бяха огромни, много бели и здрави, нямаше и един счупен зъб. Уплаших се. Започнах да си викам "това е сън,това е просто сън". Знаех , че беше съм и знаеш,че да сънуваш паднали зъби не беше на хубаво.. След това се събудих :/ какво означава ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.09.15 07:55#2SomethingSomethingНовакРегистрация: 14.11.12Град: -Отговори: 14от: Сънувах, че имам пиърсинг на устнатаЯвно си казала нещо, за което съжаляваш или не е трябвало да казваш!? Принципно падането на зъбите е разкриването на тайна или казването на нещо, което си обещала да пазиш в тайна и да не го разкриваш пред никого. Защо тайна? Заради пиърсинга на устата ти. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest