Sanovnik.bg»Форум»Ясновидство и Предсказания»Човек, на който се сбъдват сънища

Човек, на който се сбъдват сънища

  • 13.08.15 01:31#1mariamariaНовакРегистрация: 21.01.13Град: Голяма долинаОтговори: 39Човек, на който се сбъдват сънищаВинаги съм искала да знам, как се нарича човек на който му се сбъдват сънищата. Пророк ли е,екстрасенс ли е какъв човек е? Ще съм благодарна на всеки който отговори.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.08.15 04:37#2SmilenaSmilenaНовакРегистрация: 04.06.15Град: ПловдивОтговори: 3от: Човек, на който се сбъдват сънищаНаистина има ли определено име ? .. На мен лично много сънища ми се сбъдват ,но и освен това повечето неща който каза се сбъдватОтговорОтговор с цитат
  • 28.08.15 03:50#3МартинаМартинаНовакРегистрация: 15.07.15Град: СливенОтговори: 4от: Човек, на който се сбъдват сънищаБи трябвало да е пророк, тоест да прорукува чрез сънища. Все пак не съм съвсем сигурна и се извинявам ако греша. ОтговорОтговор с цитат
  • 07.10.15 04:53#4miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 97от: Човек, на който се сбъдват сънищаЧовек с шесто чувство или пророк, да :blush:ОтговорОтговор с цитат
  • 05.11.15 05:45#5КоутърКоутърНовакРегистрация: 10.06.14Град: КостинбродОтговори: 5от: Човек, на който се сбъдват сънищаИмала съм сънища, които се сбъдват, но това не се случва много често. Веднъж сънувах, че екрана на телефона ми е елият много яко напукан (иначе е леко пукнат) и си помислих, че трябва да го пазя. Всъщност телефона на един съученик не работеше и другите го счупиха на части. Аз взех неговия тъчскрийн (който беше много яко пукнат) и прецаках родиелите си. Та това се случи ден или няколко след моя сън. Иначе съм сънувала кога класната ще ме изпита и кога ще ми дойде (не точни дати, но винаги скоро след съня).ОтговорОтговор с цитат
  • 12.12.16 09:00#6Алпи:)Алпи:)НовакРегистрация: 06.11.13Град: БялаОтговори: 1от: Човек, на който се сбъдват сънищаСпоред мен медиум??!?ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest