Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах, че убивам плъхове

Сънувах, че убивам плъхове

  • 05.08.15 03:16#1Потребител#160347Потребител#160347НовакРегистрация: 05.08.15Град: -Отговори: 1Сънувах, че убивам плъховеЗдравейте,

    снощи сънувах, че убивам плъхове. Бяха малки и големи и идваха към мен. Аз ги удрях с юмрюк и ги убивах. Отстрани имаше 2 малки котенца, които просто си спяха. Когато ударих един от плъховете ме ухапа и се страхувах да не ме зарази с някаква болест.

    Някой може ли да ми каже какво означава този сън.

    Благодаря предварително!

    КАРАКОЧЕВ
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.08.15 10:35#2Totoro02Totoro02НовакРегистрация: 16.09.14Град: -Отговори: 1от: Сънувах, че убивам плъховеЩе се оттътвеш от някакви проблеми в живота.ОтговорОтговор с цитат
  • 14.08.15 09:09#3Потребител#160347Потребител#160347НовакРегистрация: 05.08.15Град: -Отговори: 1от: Сънувах, че убивам плъховемерсиОтговорОтговор с цитат
  • 29.08.15 05:57#4A.F.F.A.F.F.НовакРегистрация: 28.12.13Град: МелникОтговори: 37от: Сънувах, че убивам плъховеЗдравейте, Каракочев, доста късно се намесвам, да си кажа и аз мнението, сънят ти сигурно се е сбъднал, но пък така ще знаеш занапред как да си тълкуваш "видяното" насън. Всеки сън зависи най-напред от възрастта и занятието на сънувалия. Затова такъв сън за мъж на средна възраст на работа в сезона на отпуските означава да замества някого и да работи двойно, когато хич не му се работи и изобщо ще те е яд, но няма как, бий с юмрука като на конвейер. Във втория план за мъж с имоти и състояние или с нещо новопридобито плъховете символизират дребни, нагли крадци, джебчии, такива, които те обират в тълпата или ти тарашат мазето или селската къща, или ти отмъкват мотора/колата/велосипеда. Малките котета символизират полицията, безпомощна да се справи с "неизвестните извършители". Изземваш функциите на хората на реда, приятелю! Сънят може да означава една мечта, един блян как да си отмъстиш, ако вече са те отарашили или обрали посред бял ден, както може да означава и желание да се справиш занапред, ако имаш нещо за крадене и понякога заспиваш с мисълта, че няма да го видиш на другия ден. За съвсем млад и влюбен мъж подобен сън може да означава разпри с конкуренти за Мацката на сърцето, но не се изкушавам да тръгна по тази пътечка, защото в съня ти котетата са повече от едно. Все пак го споменавам. Желая ти здраве и късмет! А.Ф.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest