Sanovnik.bg»Форум»Феномени и Загадки»Сбогуване с починалия

Сбогуване с починалия

  • 20.07.15 05:04#1LiqLiqНовакРегистрация: 20.07.15Град: -Отговори: -Сбогуване с починалияЗдравейте ! Преди няколко месеца ми се случи нещо необяснимо . С риск да ми се присмеят аз ще я споделя :x:
    В моя град има едно убежище ,което се е използвало за прикритие по време на нахлуванията със снарядни боеприпаси . Беше отворено и ние решихме да поогледаме (бяхме аз , едно момиче и две момчета).Вътре беше много студено и тъмно - все пак то се намираше под земята. Светнахме с помощната светлина и започнахме да разглеждаме . Имаше 4 коридора всеки ,от които имаше поне по 7 стай . Коридорите бяха свързани ,така че образуваха нещо като квадрат . Щом тръгнеш и го вървиш през всички коридори ти стигаш до входа . Така направихме и ние отначало тръгнахме и нямаше нищо необичайно освен , страните звуци който издаваше пода когато крачехме напред . Стигнахме до края и излязохме отвън , но нещо не беше наред върнахме се вътре и в първата стая имаше легло с пружини . Но когато бяхме влезли то го нямаше - за това бяхме убедени . Чувахме шепот които ни вцепени .Сигурно сме стояли вцепенени няколко секунди после бегом излязохме пред входа . Бяхме уплашени до смърт . Това е всичко повече не стъпихме там . Това е истина!!!! Повярвайте ми.!!. Какво да правим???/???
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest