Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Започнах да чувам някакъв звук, който искаше да ме обладае

Започнах да чувам някакъв звук, който искаше да ме обладае

  • 11.07.15 11:32#1Потребител#159733Потребител#159733НовакРегистрация: 11.07.15Град: -Отговори: -Започнах да чувам някакъв звук, който искаше да ме обладаеЗдравейте. Снощи имах един сън в който се случи интересна случка която не мога да си обясня. Влязох в една тъмна стая (нещо като дрешник или стар склад, едно от двете) и започнах да чувам някакъв звук в главата, тона на който беше почти беше примамлив и идваше някъде от стаята в която се намирах, по-скоро зад мен, но беше тъмно и така и не можах да разбера какво се случва. Ако трябва да го определя някак беше по-скоро жужащ звук и дори имах чувството че се опитваше да ме обладае. Но успях да изляза от стаята невредим. Какво значи това? Потърсих из сайта, но не намерих нищо, за това питам тук.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.07.15 06:50#2Потребител#159746Потребител#159746НовакРегистрация: 11.07.15Град: -Отговори: 3от: Започнах да чувам някакъв звук, който искаше да ме обладаеВиж, сънищата са доста специфични, но със сигурност нямат нищо общо с магия и други подобни. Те говорят за теб, какво е психческото ти състояние. Нещо като пророчески сънища няма. Това са измишльтини и бабини деветини. Изучавам сънищата от доста време, те са един интересен хоризонт за иследване. Ще ти изтълкувам съня, но те съветвам да се допиташ до псилог за пвече подробности:


    Наскоро може би си преживял известно психическо растройство, или просто те гложди ужасна мисъл. Можеш да запазиш спокойствие и в напечени ситуаций, не си особенно чувствителен. В живота си имаш важен човек, по-скоро партньр или поне се мечтаеш за такъв. Може би преди и имал разочароваща любов. Вече си доста по-добре, и ако си бил тъжен или ядосан, сега си по-весел, дори и проблемът пред който си изправен да не е отминал съвсем.


    Надявам се да съм ти била полезна със тълкуването. :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.07.15 05:17#3Потребител#159746Потребител#159746НовакРегистрация: 11.07.15Град: -Отговори: 3от: Започнах да чувам някакъв звук, който искаше да ме обладаедес14 :Виж, сънищата са доста специфични, но със сигурност нямат нищо общо с магия и други подобни. Те говорят за теб, какво е психческото ти състояние. Нещо като пророчески сънища няма. Това са измишльтини и бабини деветини. Изучавам сънищата от доста време, те са един интересен хоризонт за иследване. Ще ти изтълкувам съня, но те съветвам да се допиташ до псилог за пвече подробности:


    Наскоро може би си преживял известно психическо растройство, или просто те гложди ужасна мисъл. Можеш да запазиш спокойствие и в напечени ситуаций, не си особенно чувствителен. В живота си имаш важен човек, по-скоро партньр или поне се мечтаеш за такъв. Може би преди и имал разочароваща любов. Вече си доста по-добре, и ако си бил тъжен или ядосан, сега си по-весел, дори и проблемът пред който си изправен да не е отминал съвсем.


    Надявам се да съм ти била полезна със тълкуването. :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y: :y:
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest