Sanovnik.bg»Форум»Съновник»От 1 месец сънувам само кошмари

От 1 месец сънувам само кошмари

  • 23.06.15 03:10#1M.M.НовакРегистрация: 23.06.15Град: СливенОтговори: 15От 1 месец сънувам само кошмариОт един месец сънувам само кошмари.Малко са странни , защото в тях винаги умирам и това се повтаря през цялата нощ докато не измисля начин да оживея.Ще дам пример с последният ми сън:
    Качвам се в някакъв автобус през нощта.И си стоя в автобуса.След няколко минути автобусът се блъска във стена на някаква сграда и аз се събуждам на спирка.Качвам се в автобус и всичко се повтаря.След още 1 повтаряне вече се усещам какво става и пак се качвам на автобуса.Този път вместо да чакам да се блъсне скачам , на знам защо е бил отворен или как , през прозореца и се събуждам.Какво означават тези сънища. Досега съм сънувала много подобни.Надявам се на полезни мнения.  :y:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.06.15 05:04#2antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: От 1 месец сънувам само кошмариНе се вози на автобус, а вземи влак.В него е по-спокойно и бавно,
    но сигурно.Успех.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.06.15 07:25#3M.M.НовакРегистрация: 23.06.15Град: СливенОтговори: 15от: От 1 месец сънувам само кошмариmihala :Не се вози на автобус, а вземи влак.В него е по-спокойно и бавно,
    но сигурно.Успех.


    Ще пробвам
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.07.15 11:03#4ВикторВикторНовакРегистрация: 02.07.15Град: -Отговори: 2от: От 1 месец сънувам само кошмариМалко ми прилича на Последен изход - филмът. В него се разказва как човек предвижда че умира и се опитва да го избегне... но не става. Иначе и аз имам кошмари нонстоп от 2-3 седмици, но в тях винаги НЯКОЙ (не нещо) ме убива - в гардероб, с нож в тила и други. :yawn: искам само една нощ да се наспя... ОтговорОтговор с цитат
  • 18.08.15 10:50#5M.M.НовакРегистрация: 23.06.15Град: СливенОтговори: 15от: От 1 месец сънувам само кошмариbelowdarazor :Малко ми прилича на Последен изход - филмът. В него се разказва как човек предвижда че умира и се опитва да го избегне... но не става. Иначе и аз имам кошмари нонстоп от 2-3 седмици, но в тях винаги НЯКОЙ (не нещо) ме убива - в гардероб, с нож в тила и други. :yawn: искам само една нощ да се наспя...

    Мисля да гледам тоя филм защото съм любителка на ужасите и дано не умра нямам нищо против смъртта на другите (във филмите на ужасите) но не ми харесва моята смърт.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest