Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Страшен сън в Египет

Страшен сън в Египет

  • 10.06.15 03:09#1ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168Страшен сън в ЕгипетЗдравейте, пак сънувах че съм в Египет. Аз в действителност съм била там преди години, но сънят ми беше ужасяващ.
    Бях с любимият ми човек- мъжът ми в стаята, пих някакви смотани лекарства, започнах ме да се караме много, стана голям скандал. Изведнъж нещо все едно ме измъкна от тялото ми, и аз започнах да се наблюдавам отстрани, ние продължавахме да се караме, в този момент видях едно огромно кръгло огледало, което мълчеше на него се виждахме ние двамата един срещу друг с настървени погледи, гледах ме се в очите и си отваряхме устите, защото огледалото не произвеждаше звук /аз в действително никога не съм виждала през живота си такова огледало, въпреки че го сънувам често/. В този момент някой започваше да раздава карти, аз се уплаших. Погледнах в една съседна стая и видях един рус човек, който се опитваше да забрави сестра си която беше синеока, при него също имаше такова огледало, то обаче изведнъж се счупи и от него излезе дама пика и правеха секс. Аз се изплаших, погледнах към себе си и видях че продължаваме да се караме с мъжа ми, в този момент нещо ме върна пак в тялото ми, аз исках да спрем да се караме, и сърдита излезнах на терасата. Мислех си през цялото време ,че в огледалото изглеждах ме все едно не се караме, защото ги нямаше думите. Влезнах в стаята, мъжът ми спеше, и някой ми даде карти , че трябвало да си избера, защото те ми се паднали, бяха Асо спатия, поп пика, вале спатия, и една петица на която не й виждах боята. Аз продължавах да съм ужасена, но все пак взех Асото спатия, Валето спатия- защото мъжът ми е спатия, и петицата- без никакъв цвят. После този рус човек, го видях по телевизора, и той бил вале каро, а дама пика се превърнала в дама купа, и сестра му била дама каро и пак ходила при брат си. И накрая дама пика от счупеното огледало победила и всички станали като тях двамата дами пики и той вече вале пика, но сестра му продължавала да им бърка боите и отвреме на време им ги сменяла с нейните . И си казах добре че не съм никаква дама. И се събудих, много уплашена. В момента като го пиша това и ме хваща страх. Чак ме е страх да си проверя съня.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest