Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах демон

Сънувах демон

  • 07.06.15 12:17#1iiiiiiНовакРегистрация: 24.12.14Град: -Отговори: 5Сънувах демонЗдравейте,
    по принцип сама се справям с тълкуването на сънища, но тук се затрудних. Сънувах, че съм на гости при баба ми, разглеждах стари книги и вещи (мои и на майка ми) и зад мен се появи един мъж. Той беше обладан от демон. Започнах да му говоря за Господ и той падна на колене на земята, започна да трепери, после падна по гръб и замлъкна. Продължих да му говоря, опитвах се да направя екзорсизъм, бях много уверена, гледах го в очите и беше доста реално постоянно повтарях "Напусни това тяло", намесвах Господ и библията. Демонът се изправи, озова се на един стол пред мен и ми каза, че Господ няма да ми помогне, че няма да напусне тялото и че няма да се справя с него. Тук става странно, защото му казах, че има начин, той видимо изтръпна и аз го целунах, говоря за абсолютно истинска целувка, много реална, усещах дъха му и след като се събудих. Удари ме в стената, столът падна, няколко книги също, но после и той самият се озова на земята, трепереше, викаше, беснееше и изведнъж край. До там. Човекът се влачеше по пода, изправи стола за да седне на него, погледна ме и ми благодари, изглеждаше меко казано като пребит, кожата му беше зачервена сякаш беше изгорял, не помнеше много и не ми каза нищо повече... след това се събудих.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.06.15 02:50#2mariamariaНовакРегистрация: 21.01.13Град: Голяма долинаОтговори: 39от: Сънувах демонТакива сънища ни показват много неща! Може би Бог те е избрал да гониш зли духове..това е голяма чест и не всеки може.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest