Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Видения или какво?

Видения или какво?

  • 04.06.15 07:28#1SmilenaSmilenaНовакРегистрация: 04.06.15Град: ПловдивОтговори: 3Видения или какво? Здравейте. Предната вечер сънувах един много странен сън ...Сънувам как гледам на кафе на една приятелка (принципно мога да гледам ) и както гледам в чашата фигурите изведнъж пред очите ми започнаха да се сменят различни моменти ,който никога не са се случвали не ги помня, защото бяха ужасно много... От някъде се чух как някакъв мъж ми казва ,че това е бъдещето .. след минута примигах да се съвзема и след малко пак нови и нови видения . Честно казано аз лично бях изплашена ,когато се събудих.Бих се радвала ако споделите мнението си за този сън и какво би могло да значи
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.06.15 08:56#2Божидар ЯнковБожидар ЯнковНовакРегистрация: 29.05.15Град: ПловдивОтговори: 2от: Видения или какво? Мисля ,че това значи какво може да ти се случи а ,ако си видяла нещо лошо кражба или престапление пази ,ако пък си видяла ,че си говориш с приятелки това значи ,че ще направиш нови приятелства !ОтговорОтговор с цитат
  • 06.06.15 11:30#3SmilenaSmilenaНовакРегистрация: 04.06.15Град: ПловдивОтговори: 3от: Видения или какво? Виденията бяха прекалено много и не се отнасяха за мен, а за света видях много хора и то непознати ОтговорОтговор с цитат
  • 06.06.15 01:59#4antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Видения или какво? Конкретно какви видения?Ако не си спомняш подробности не са важни.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest