Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Защо? Само умрели ли ще сънувам?

Защо? Само умрели ли ще сънувам?

  • 02.06.15 09:13#1тодоркатодоркаНовакРегистрация: 24.05.11Град: ГрадинаОтговори: 1Защо? Само умрели ли ще сънувам?Защо само сънувам, че умират най-близките ми хора. На едната седмица сънувам ,че синът ми се убива с колело,на другата седмица - дъщеря ми я блъска кола,а сега пък сънувам,че майка ми умира в ръцете ми.Какво за бога става с мен-дали ми идва много напрежението или просто много си мисля за тях-не знам. Знам само ,че започвам да се притеснявам и колкото повече мисля какво означава -толкова повече се плаша.Защо-само умрели ли ще сънувам?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.06.15 12:51#2мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Защо? Само умрели ли ще сънувам?Zdraveite Anna prekaleno vajnost predavate na sani6tata sprete za6toto nal znaete koi kakvoto tarsi si go namira za saniat vi sly4aia e daloletie na rodninite vi vie ste prekaleno grujovna i s grujite si ne im davate svoboda tova im lipsva ostavete gi sami da si re6avat problemite i porabotete nad ysmivkata vi otdavna e iz4eznala ot liceto vi obra6taite pove4e vnimanie na sebe si yspexОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest