Sanovnik.bg»Форум»Ясновидство и Предсказания»Мисля че виждам неща, които се случват в бъдещето

Мисля че виждам неща, които се случват в бъдещето

  • 02.06.15 04:44#1tiktak4etiktak4eНовакРегистрация: 02.06.15Град: -Отговори: 2Мисля че виждам неща, които се случват в бъдещетоСънувам неща, които не мога нито да обясня, нито да разкажа. Изпитвам страх по време на съня и болка в цялото тяло, сякаш имам температура. Сънувам на периоди-няколко поредни вечери все такива сънища. Ден/два по-късно се случва нещо. Забелязах го покрай природните бедствия, които заливат страната ни напоследък. Не разбирам нито къде и кога, но знам че ще се случва нещо.
    Напоследък започнах да сънувам такива сънища, касаещи и по-близки до мен. Последният такъв сън не беше от типа "нещо ще се случи", а конкретно знаех какво и на кого, нямам обяснение за това.
    Ако някой може да каже какво е това нещо, което ми се случва, бих била благодарна.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.06.15 12:38#2viktoriqviktoriqНовакРегистрация: 25.08.14Град: СофияОтговори: 48от: Мисля че виждам неща, които се случват в бъдещетоТова е напълно нормално. Нашите сънища винаги си имат цел. При мен е постоянно дори съм сънувала собствената си смърт но е засягало друг. Внимавай с разгадаването им. Не винаги са конкретни.ОтговорОтговор с цитат
  • 04.06.15 12:42#3мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Мисля че виждам неща, които се случват в бъдещетоZdraveite ni6to osobeno ne se sly4va s venoto sas prosto imate po visoka intyicia doveriavaute se na sobstvenoto si azОтговорОтговор с цитат
  • 06.06.15 01:53#4antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Мисля че виждам неща, които се случват в бъдещетоНе се занимавай със сънища, от които си почувствала страх.Това за
    зло предзнаменование и ако не му обърнеш внимание,няма да се случи.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.06.15 10:29#5tiktak4etiktak4eНовакРегистрация: 02.06.15Град: -Отговори: 2от: Мисля че виждам неща, които се случват в бъдещетоДа определено не се случва нищо хубаво след тези сънища. Ще опитам да не им обръщам внимание, макар че донякъде ми се иска да мога да ги разгадавам.. ОтговорОтговор с цитат
  • 08.06.15 05:46#6antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Мисля че виждам неща, които се случват в бъдещетоЛюбопитството може да те въведе в неща, за които не си подготвена и
    може да страдаш.Но ако смяташ,че можеш да помогнеш, опитай.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.06.15 09:29#7tiktak4etiktak4eНовакРегистрация: 02.06.15Град: -Отговори: 2от: Мисля че виждам неща, които се случват в бъдещетоМоже би си права, по-добре е да не знам.. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest