Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сън с врата

Сън с врата

  • 31.05.15 03:22#1ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168Сън с вратаЗдравейте,
    Сънувах пак интересен сън. Бях в стаята си и гледах към вратата. Изведнъж тя започна да се затваря сама, като остана отворена 1 пръст. На бравата имаше ключ и той се завъртя сам и заключи. И свърши съня.

    Много странно хем леко отворена, хем заключена.
    Някой с някакви коментари за предположения
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.06.15 12:59#2мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Сън с вратаZdraveite
    spored men saniat vi ve6tae zaminavane na lybim 4ovek na pat vie dosta 6te se nafiavate 4e 6te se varne skoro no 6te mine dosta vreme viatara na zabravata 6te vi donese novini za zavra6taneto pomiskete dobre koi lybim 4ovek za vas moje da e dori ve4e zaminal
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.06.15 04:36#3ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Сън с вратаСега ще ви разкажа какво се случи преди малко през нощта. Аз излизам до вън да пуша и като си влезнах в стаята и легнах и взех да чувам непрекъснато потропване леко отвън на коридора. Първо реших да не ставам , но то не спираше в продължение на доста време. Почнах да си мисля да не се мести нещо иконата в коридора да се плъзга, защото е подпряна, после реших че може нещо вратата на тоалетната да е. Накрая се ядосах и станах, защото това нещо не спираше. Иконата си беше на мястото, а вратата на банята се беше затворила и останала един пръст отворена и леко се удряше от време на време, защото прозореца в нея е отворен и явно е духнал по силен вятър. А аз я държа тази врата отворена за да светвам лампата като слизам по стълбите. Та затворих въпросната врата и се приключи. Часът беше 3.30 ОтговорОтговор с цитат
  • 05.06.15 04:42#4ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Сън с вратаразхождах се с една свещ за проверка все пак, макар че не вярвам в магии, и в стаята ми и на коридора и т.н., не трепти и не пращи, гори си нормално.
    то имаше наистина много силен вятър
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest