Sanovnik.bg»Форум»Паранормални явления и способности»Две червени очи ме гледаха от ъгъла на стаята

Две червени очи ме гледаха от ъгъла на стаята

  • 27.05.15 05:19#1ПОМОЩПОМОЩНовакРегистрация: 27.05.15Град: СаранциОтговори: -Две червени очи ме гледаха от ъгъла на стаятаЗдравейте! Имам спешна нужда от помощта на някой!! От години има нещо странно в мен... Винаги съм получавала това което искам... Не като да кажа на някой и да ми бъде дадено, а да помисля за него и то просто се случва... Не знам как да го обясня без да решите, че съм луда.. Пиша статията в 5 сутринта, защото чак сега се осмелих да го направя.

    Всички около мен ми обясняват, че съм "целуната от бога", но нещата последните дни стоят много по-различно.. Осещам нещо лошо.. Не знам какво ... Дори не мога да ви обясня какво... Като малки примери ще ви дам случай от последните 2-3 дни.. Намирам се на тропически остров.. Тук вали дъжд евентуално веднъж годишно около януари месец.. Но последните дни не спира... Това може да се приеме за нормално, все пак климатът се мени.. Работя тук.. Намирам се в хотел.. Тук няма други хора в момента... Клиенти идват на 30, а няма нощ в която хотела да не тропа или да има ужасни цвичения.

    До тук и аз се мислех за смахната, нормално е.. Светът е нещо обикновенно и малка част от хората вярват в дадени "зли сили".. Обаче тази нощ.. Ноща заради която и пиша тук ме смахна прекалено... Към 01:20 най-много се събудих от ужасно трескане.. Все още не знам от къде идваше това трескане.. Преди време, ходех с едно момче.. С отворена чакра или там както се казва.. Присъствах на една ужасяваща процедура (която преди тази нощ мислех за пълна глупост) 4ри жени и моя бивш правеха "магия" против нещо наречено "Валла" .. Приемах го с присмех.

    Никой не си направи труда да ми обясни какво е това освен да ми кажат как изглежда.. Дадената ситуация е от 4ри години! А това което видях.. То бе същото като чутото тогава.. Тъмна сянка с 2 червени очи в ъгъла на стаята... Моля ви не ме приемайте нито за луда, нито за 15 годишна! Имам нужда от истинска помощ!!!!!!!!!!!!!!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.05.15 10:21#2maria_kirilmaria_kirilНовакРегистрация: 29.03.15Град: БайловоОтговори: 7от: Две червени очи ме гледаха от ъгъла на стаятаТова е демон и ти трябва екзорсист. Ако можеш се махни от мястото защото може да те обладае, ако те последва извикай екзорсист.ОтговорОтговор с цитат
  • 04.06.15 01:07#3мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Две червени очи ме гледаха от ъгъла на стаятаS dve dymi ne ste lyda
    a saveta mi e da si vzenete doma6en lybimec vednaga posle vsi4ko 6te se promeni yspex
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.06.15 01:07#4мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Две червени очи ме гледаха от ъгъла на стаятаS dve dymi ne ste lyda
    a saveta mi e da si vzenete doma6en lybimec vednaga posle vsi4ko 6te se promeni yspex
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest