Sanovnik.bg»Форум»Паранормални явления и способности»Действие на инфрачестотния усилвател

Действие на инфрачестотния усилвател

  • 11.03.11 12:25#1Tanya IvanovaTanya IvanovaНовакРегистрация: 04.03.11Град: ВарнаОтговори: 18Действие на инфрачестотния усилвател Малцина са хората подложени директно на въздействието на инфрачестотния усилвател. След като имах смелостта да се намеся във външната политика на България аз лично имах честта. Уредът действа през нощта докато се опитвах да спя. Вибрациите му бяха сензорно доловими. По някакъв начин чрез него могат да се внушават мисли. Можеш да проведеш цял разговор с този, който го е насочил срещу тебе. Може да се центрира под формата на лъч, така че е трудно да се избяга от него. Единственото спасение е музиката. Тя блокира въздействието му. Както и да е вече не съм обект на въздействието му.

    Открих странните четири точки в стаята на майка ми, които при наблюдение с дигитална камера излъчват светлина, за които споделих в предишен постинг. Това според мен се нарича протонен излъчвател. Когато е активиран тя не може да спи, а аз заспивам под въздействието на лекарствата. Този уред усили мисловната ми енергия, също предизвиква халюцинации, но чрез него придобих и свръхестествени способности, така че вместо да ми избодат очи ми изписаха вежди. Пример за това е случката със шофьора на таксито. Действието на тази новост ми е далеч по-приятна от инфрачестотния усилвател.

    Между другото смятам, че и в Индия сме подложени на въздействие, тъй като Нару не може да спи, а това е от скоро, вдигна кръвно и холестерола му се качи. Сега взема лекарства. Само в Германия не посмяха да ни преследват. Някаква врачка лъже майка ми че имам магия, за да и взема парите. Тя предпочита да вярва на глупости, отколкото да види доказателствата, а аз успях да заснема толкова много неща. Смята се за прагматична и предпочита да ме държи в лудницата. Слава богу че успявам да избягам от нея.

    И така тук има толкова неща, за които не можете и да си представите, но важното е да не се страхувате от тях. Ако се изправите в смело срещу тях можете даже и да спечелите. Поздрави от Чандигар: Таня
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.03.11 04:09#2MonsterMonsterНовакРегистрация: 31.01.11Град: -Отговори: 2от: Действие на инфрачестотния усилвател Прекрасно съчинение, време е да напишеш книга.  Живи и здрави.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.03.11 01:27#3мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Действие на инфрачестотния усилвател Здравей мила, добре си се сетила да напишеш за инфрачестотния усилвател. Само не разбрах с каква цел си го копирала от Блог БГ, все пак би трябвало и някакъв коментар струва ми се, а и твоето четиво не е за прочит, а директно копир, който все едно си го преживяла ти, разбираш ли ме, не е реално. Може би някакъв коментар към това написано щеше да е доста интересно, но че ти си го преживяла както и да е иначе е доста интересно четиво, но не се разбира точно. Е, ако има нещо, няма нищо, надявам се да не съм ви засегнала.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.03.11 02:56#4elionoraelionoraНовакРегистрация: 15.03.11Град: -Отговори: 2от: Действие на инфрачестотния усилвател Не мисля, че си се намесила в политиката на държавата, но знам, че за изказване на мнения се наказва. Дори за дребни неща. Музиката не може да спре инф. усилвател, спират ти го в момент, в който изпълняваш това, което искат от тебе. ОтговорОтговор с цитат
  • 07.04.11 07:59#5Tanya IvanovaTanya IvanovaНовакРегистрация: 04.03.11Град: ВарнаОтговори: 18от: Действие на инфрачестотния усилвател Здравей. Много се радвам, че четеш блога ми в blog.bg.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.11 08:05#6kaloiankaloianНовакРегистрация: 18.03.11Град: ПлевенОтговори: 64от: Действие на инфрачестотния усилвател Според мен не трябвало да бягаш от лудницата, хората са добри там и се грижат за такива като теб, а дали е от магия-не знам, възмождно е, но имаш нужда да послушаш майка си.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest