Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»Баба постоянно ме сравнява с братовчедка ми

Баба постоянно ме сравнява с братовчедка ми

  • 10.05.15 01:36#1НиколетаНиколетаНовакРегистрация: 21.04.13Град: ПещераОтговори: -Баба постоянно ме сравнява с братовчедка миЗдравейте , аз съм момиче на 15 имам братовчедка на същата възраст , живеем в една къща аз живея при баба ми и дядо ми и баща ми . Проблема ми е че баба ми постоянно ме сравнява с нея и двете ме сме много добри в училището си .. постоянно ми казва неща от сорта " виж я Т. тя у тях чисти и готви а ти тук нищо не хващаш " , а всъщност чистя просто не готвя .. има и други сравнения това е просто нетърпимо .. Имам чувството че за нищо не ставам и трябва да съм като нея .. Че някога сигурно и съпругът ми ще ме критикува по този начин .. :cry: :cry: моля ви дайте ми съвет как да постъпя да стана като нея или и аз не знам какво .
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.06.15 01:36#2мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Баба постоянно ме сравнява с братовчедка миZdravei Niki prosto i iasno e spodeli tova sas ba6ta si samo toi 6te te razbere drygiat na4in e da si napravite dvete spisak koi kakvo 6te pravi ednata da 4isti drygata da gotvi i spisaka go ostavete na xladilnika s magnit tikso da se vijda ot vsi4ki koi kakvo var6i nee koi znae kakav tryden kazys koito ne moje da se razre6i no spodeliai pove4e s roditel i ne si misli glypostiОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest