Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Егати шантавия сън....Моля помогнете със тълкуването!

Егати шантавия сън....Моля помогнете със тълкуването!

  • 09.03.11 12:33#1МарияМарияНовакРегистрация: 09.03.11Град: -Отговори: -Егати шантавия сън....Моля помогнете със тълкуването!Във вторник през ноща сънувах 2 съня. Както и да е, първият няма значение. Вторият ме притеснява доста! Ето както се "случи":

    Сънувах,че пътувам във кола, но съм чисто гола. Изведнъж тази кола ме спря на улицата до къщата ми на село (което беше доста странно). Аз си носех дрехи, и тръгнах да обикалям да търся скришно място за да се облека. През цялото време е тъмно вечерта, няма джан-джун човек по улиците, а аз не мога ли не мога да намеря място да се облека. Накрая намерих, облякох си суитчъра(който в действителност имам - той е на жълти и черни ленти) Направи ми впечатление цветът - ярко изпъкваше в съзнанието сутринта като се събудих. Не знам какво стана, но аз започнах да обикалям отново да търся място да си обуя анцуга. След страшно много време най-накрая бях облечена и тръгнах нагоре по улицата към къщата ми. Подминах я, и отидох на горната улица. Там видях една кола. Спрях се до задния й прозорец и видях вътре в нея много млади хора - голе-долу на моята възраст (22-23 годишни) Сигурно имаха към 15 човека. Едното момче,което беше на шофьорското място ми говореше нещо, но аз не можах да го чуя и разбера. Не излизаше и стон от устата му.В следващия момент се озовахме точно пред моята къща. Вихреше се голям купон. Нещо разгорещено си викаха, обсъждаха тези млади непознати хора. Това което успях да им кажа бе само "Тихо, да не събудим дядо". Докато го изрека, дядо излезе, каза нещо и хората изчезнаха..И аз се събудих...Отчаяно се опитвам да го разгадая, защото аз сънувам много рядко, но сънищата ми винаги означават нещо и рано или късно се сбъдват...(

    До колкото разбрах да се сънуваш гол не е на хубаво...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.03.11 02:52#2АнитаАнитаНовакРегистрация: Град: ВидинОтговори: 1от: Егати шантавия сън....Моля помогнете със тълкуването!До колкото знам, 80 процента от сънищата са нашите страхове.
    Помисли добре, от какво се страхуваш и какво си правила тези дни. Скарала ли си се с някой или ти предстои нещо важно, за което се притесняваш ? Помисли добре.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.03.11 08:44#3ivelinaivelinaНовакРегистрация: 14.03.11Град: -Отговори: 2от: Егати шантавия сън....Моля помогнете със тълкуването!Голотата в сънщата е силен елемент. Най-често хората споделят, че сънуваш себе си голи или облечени само с бельо. В редица случаи тези сънища са огледало на нашата уязвимост, скрита под умело прикрити действия. Тази уязвимост идва от истинското ни Аз, което винаги крием от другите. Прикриването може да бъде напълно съзнателно, например поведение, основано на рестрикциите на социалните табута, или по-малко осъзнато – от притеснението и усещането, че ако някой те познава напълно с всичките ти недостатъци, няма да те приеме и ще бъдеш отхвърлен. ОтговорОтговор с цитат
  • 14.03.11 08:50#4ivelinaivelinaНовакРегистрация: 14.03.11Град: -Отговори: 2от: Егати шантавия сън....Моля помогнете със тълкуването!Цветните сънища имат свои предзнаменования, твърдят учени от университета в Орландо (САЩ).

    Ето и техния пътеводител в света на шарените сънища: когато най-честият цвят, докато сънувате е зеленият, означава младост, здраве, виталност.
    Черният предвещава неприятности, трудности, а в много случаи дори смърт. Червеният показва, че идва страстна любов, която ще ви завладее и ще завърши със сватба.
    Сънувате ли предимно в бяло, ще ви заобиколят хора с чисти отношения. Синият цвят крие в себе си духовна енергия, подсказва също и за интуиция и интелект.
    Жълтият вещае енергия, щастие, успех и материално благополучие, а оранжевият води духовна сила. Розовите сънища пък даряват с любов и радост.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest