Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Видях жена да се моли на иконата до главата ми

Видях жена да се моли на иконата до главата ми

  • 20.04.15 07:28#1pariss$pariss$НовакРегистрация: 13.11.13Град: СофияОтговори: 1Видях жена да се моли на иконата до главата миСтана нещо странно, докато си спях спокойно и по едно време се будя и понеже на нощното ми шкафче имам една малка икона виждам как над нея се моли една жена с забрадка и токлова много ми се спеше, че заспах и изобщо не ми пукаше. Но не спирам да мисля това все пак възможно ли е? Не изключвам факта и да ми се е привидяло то на спящ човек всичко е възможно. Но все пак реших да ви попитам какво мислите, все пак някои от вас тук разбират много от такива неща. А и да кажа не си измислям, не съм луда просто ми е интересно възможно ли е найстина или е от съня, защото съм се събудила мнг рязко?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.04.15 04:15#2Cvetelin PopovCvetelin PopovНовакРегистрация: 18.01.15Град: СофияОтговори: 1от: Видях жена да се моли на иконата до главата миВСИЧКО Е ВЪЗМОЖНО, ВСЕКИ СИ ИМА АНГЕЛ ХРАНИТЕЛ СПОРЕД ИМЕТО И ДАТА НА РАЖДАНЕ.
    ТАКА ЧЕ ВСЕКИ ПАЗИТЕЛ СЕ МОЛИ ЗА НАШЕТО БЛАГОДЕНСТВИЕ И УСПЕХИ, И ИМЕННО ВЕЧЕР СЕ СЛУЧВА ЦЯЛАТА МАГИЯ, КОГАТО СМЕ НАЙ УЯЗВИМИ, ЗА ТОВА ВЯРА МУ Е МАЙКАТА
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest