Sanovnik.bg»Форум»Лично Творчество»Споделяйте, за да ви олекне

Споделяйте, за да ви олекне

  • 19.04.15 03:25#1AmolsaAmolsaНовакРегистрация: 18.04.15Град: -Отговори: 9Споделяйте, за да ви олекнеЗдравейте.Това е моята тема "Искам да кажа...".Реших да я направя всеки да си пише нещо,за да му олекне на сърцето(нещо като дневник),а и да сте 10-годишно момиче търсещо внимание...тази тема е за всички!Не се притеснявайте,ще си получите вниманието дори и със тъпа измислена история!Просто пишете на воля...освободете се от чувствата,които не можете да споделите със близките си...пишете си дневник,само че тук-в темата!Нека ви олекне!Давайте!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.04.15 09:57#2sibelsibelНовакРегистрация: 29.11.13Град: Бяла СлатинаОтговори: 10от: Споделяйте, за да ви олекнеИскам да споделя за си причинявам авто-агресия заради депресията склонна съм да се самоубия ...но мисля че трябва да изчакам...найстина ми олекна че споделих... ОтговорОтговор с цитат
  • 25.04.15 01:03#3AmolsaAmolsaНовакРегистрация: 18.04.15Град: -Отговори: 9от: Споделяйте, за да ви олекнеНе се самоубивай.Наистина недей! Има много хора,които те обичат и заради,които си заслужава да живееш! :blush: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest